По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) MARIZA Fado Bailado

Сб 09.06.2018 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Dėmesio!
Pranešame, kad renginys MARIZA Fado Bailado, kuris turėjo įvykti birželio 9 d. Vilniuje yra atšauktas.

Bilietų pirkėjai, kuriems nebuvo atliktas bilietų grąžinimas turi kreiptis į organizatorių:
Įmonė: SIA „JAUKIE CILVEKI"
Įmonės kodas: 40203082976
Kontaktinis asmuo: Kirils Busigins
Tel.: +371 288 77770
El. paštas: kirill.busygin@gmail.com


Mariza grįžta!

Labiausiai žinoma tarptautinė portugalų atlikėja Vilniaus kongresų salėje tiesiogiai pristato savo septintąjį studijoje sukurtą albumą.

Per kelerius metus Mariza išėjo iš beveik paslėpto vietinio fenomeno, kuris buvo žinomas tik nedideliam portugalų gerbėjų ratui, ir tapo viena iš populiariausių pasaulio žvaigždžių.

Mariza buvo pripažinta tarptautinės spaudos, kaip vienas geriausių visų laikų balsų, kas jai suteikė apdovanojimus ir žinomumą visame pasaulyje, taip pat ji gavo svarbiausių pasaulinių apdovanojimų nominacijas. Dabar ji tiesiogiai pristato savo naujausią albumą Lietuvos publikai.


Be Amália Rodrigues, joks kitas portugalų atlikėjas nesukūrė tarptautinės karjeros su tokiu triumfu, įgaunant sėkmę prestižiškiausiose pasaulio scenose, entuziastingas rekomendacijas iš pačių reikliausių muzikos kritikų, bei gaunant begalinę tarptautinių apdovanojimų ir pripažinimų seriją. Kaip visada, jos muzikiniai partneriai išlieka tik patys geriausi: Jacques Morelenbaum ir John Mauceri, José Merced ir Miguel Poveda, Gilberto Gil ir Ivan Lins, Lenny Kravitz ir Sting, Cesária Évora ir Tito Paris, Rui Veloso ir Carlos do Carmo. O jos repertuaras, nors ir tvirtai įsitvirtinęs klasikiniame ir šiuolaikiniame Fado, išsiplėtė ir apima Žaliojo Kyšulio mornas, Rhythm & Blues klasiką, bei visas kitas jai brangias melodijas.

Mariza gerokai pralenkė tašką, kuriame ji galėtų būti tik egzotišku pasaulinės muzikos scenos epizodu, kuris gali būti pakeičiamas nauju fenomenu, kuris pasirodė kitoje įrašų pramonės rinkos geografinėje srityje. Ji jau įrodė esanti puiki tarptautinė atlikėja, su labai originaliu ir milžinišku talentu, iš kurio daug tikimasi ateityje. Mergina iš Mozambiko, gimusi populiarioje Lisabonos Mouraria apylinkėje, perėmė savo muzikinės kultūros šaknis ir tapo universalia atlikėja, galinti atsiverti pasauliui, neprarandant ryškios jos Portugalijos tapatybės supratimo. Ir Portugalijos publika yra pirmoji, kuri pripažįsta jos triumfą, ir atsidėkoja jai su begaline meile ir dėkingumu.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Сайт мероприятия: http://www.nicepeople.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) MARIZA Fado Bailado Сб 09.06.2018 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
То же место проведения