По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Naktinės Personos: EVOLIUCIJA | KAUNAS

Пт 23.03. 2018 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pranešame, kad renginiai ''Naktinės Personos'': ''EVOLIUCIJA'', turėję įvykti kovo 17 d. ir kovo 23 d., yra atšaukiami.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. 
Pinigai bus pervesti iki 2018 metų kovo 20 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


„Naktinės Personos“: „EVOLIUCIJA“

„Naktinės Personos“ kitų metų pradžią pažymės nauju albumu „EVOLIUCIJA“, kurį savo gerbėjams pristatys dviejuose išskirtiniuose koncertuose Vilniuje ir Kaune


Naujasis albumas „EVOLIUCIJA“ ir išskirtiniai koncertai Vilniuje bei Kaune yra apie visa tai – Tavo pokyčius, atradimus ir gebėjimą išlikti. Tai mūsų visų common sense, kuris lyg magiškas veidrodis ieško šviesių, tikrų, žmogiškų gyvenimo atspindžių.

Įsimintinus naujus hitus – „Pasaulis toks yra“, „Laikas gyventi”, „Kam mane verti būt laimingu”, „Saulės kraujas”, „Gerumu Gerumu”, „Tiems, kurie liko” – sukūrę Alanas Chošnau ir Aras Vėberis tik patvirtina stipriausiųjų atranką gamtoje ir kūryboje. Vos prieš trejus metus atsikūrusi grupė jau dalinasi visiškai naujomis garsų vibracijomis ir bangomis, kurių jėga – tai nenugalimas unikalaus kūrybiškumo genas.

„Naktinės Personos“ žada dovanoti maksimalią muzikinę iškrovą ir aukščiausios kokybės renginį. Inovatyvūs scenos sprendimai, vizualiniai efektai, šviesų ir garsų žaismas nepaliks abejingų. Pakylėtos emocijos peržengs pažintas ribas, nes kartu su naujais kūriniais grupė dovanos naujausias legendinių hitų „Kaltas ruduo”, „Kelyje”, „Sukasi ratu”, „Aš jaučiuosi taip keistai”, „Labai norėčiau” ir daugelio kitų interpretacijas.

„Buvome ir išlikome atviri naujovėms, nepraradome aistros ieškoti ir stebinti. Tai pirmiausiai praturtina mus pačius, nes kūrybinis procesas vėl ir vėl suteikia progą įsitikinti, kad muzika neturi ribų", – tvirtina „Naktinių Personų“ nariai.
„EVOLIUCIJOS“ dainas kovo 17 d. bus galimą išgirsti Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, o kovo 23 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Tiems, kurie liko“: https://youtu.be/axqE4q_CJ98
„Saulės kraujas“ https://youtu.be/b0Ue0hyHJ4g
„Gerumu gerumu“ https://youtu.be/KPobGgFl32U
„Laikas gyventi“ https://youtu.be/ff4VMhrLtwc
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Naktinės Personos: EVOLIUCIJA | KAUNAS Пт 23.03. 2018 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Полезная информация
RAMIRENT klubas 108-111 sektoriai!
Norint įsigyti vietas prie staliukų į nuolaidos laukelį įveskite kodą RAMIRENT.
Prie staliuko bilietai parduodami po 2 vnt.!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo spalio 24 d. iki lapkričio 8 d. 112 sektoriaus 2-7 eilėse. Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį prieš renkantis bilietus.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Raudoni muzikiniai vakarai, UAB
Kreivoji g. 37 Šiauliai
Рег. № 304131911
НСО LT100009868517