По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Naujametinis koncertas ''Tarp dviejų pasaulių''

Вс 31.12. 2017 18:30
Vilniaus Vrublevskių biblioteka, Vilnius
Pranešame, kad renginys Naujametinis koncertas ''Tarp dviejų pasaulių'', turėjęs įvykti gruodžio 31 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų sausio 15 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Kviečiame mielus klausytojus kartu praleisti paskutinės metų dienos šventinio vakaro valandą "Tarp dviejų pasaulių" su seserų Daunyčių kameriniu ansambliu (arfa, smuikas, violončelė) įdomioje akustinėje erdvėje Vrublevskių bibliotekoje (Žygimantų g. 1, Vilnius) gruodžio 31 d. 18.30 ir 20.30 val. Šiame vakaro renginyje, kurio režisierė Laima Felicija Adomaitienė, klausysimės ne tik įvairios pasaulio ir lietuvių kompozitorių muzikos, atliekamos platesnės sudėties ansamblio (įsijungs smuikininkai Borisas Traubas bei Raimonda Daunienė), bet ir soprano Ievos Barboros Juozapaitytės. Skambės poetinės mintys, skaitomos aktoriaus Pijaus Ganusausko, Olga Konosenko įprasmins muzikines ir poetines idėjas šokiu, o vaizdo projekcija bei šviesos žaismingi spinduliai ir šventinis reginys išsilies į meninę viziją priartinančią mus visus prie ateinačių metų slenksčio, kurie nepriklausomai Lietuvai taps šimtmečio, o poetui Vaidotui Dauniui, kurio poezijos dalis bei mintys skambės vizijoje - 60-mečio minėjimu.
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 15 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Žygimantų g. 1 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ Regnum
Įsrūties g. 20 – 37 Vilnius
Рег. № 222243010