По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Naujieji metai Dino planetoje (RU)

Вт 18.12.2018 18:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
Pranešame, kad renginys Naujieji metai Dino planetoje (RU), turėjęs įvykti gruodžio 18 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gruodžio 20 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Interaktyvūs nuotykiai kartu su mokslais ir pritaikyta multimedija!

Nuo pirmųjų žaidimo minučių maži svečiai ir jų tėvai pasineria į jaudinančią šventinę Naujųjų metų atmosferą.

Kartu su smalsute Dora - įdomia, protinga ir žavinga “Dora the explorer” animacijos heroje, žiūrovai patikrina, ar viskas yra parengta šventei, ar visur iškrito sniegas ir kokiomis spalvomis jis žėri. Įsitikinusi, kad Planeta Žemė paruošta naujiesiems metams, Dora taip pat rengiasi šventėms. Bet gauna iš savo tėvo, gelbėtojo, žinią apie meteoritų lietų, kuris sugadino Kalėdų seneliaus, skridusio aukštai danguje su savo elnių komanda, rogutes.

Bet vietoj to, kad liktų namuose, Dora atkeliauja į meteoritų lietaus centrą, kad padėtų Kalėdų Seneliui. Maži žiūrovai padeda Dorai rasti Kalėdų Senelį, jo lazdą ir surinkti dovanas, tarp kurių atranda dinozauro kiaušinį iš kosmoso.  Kaip jis atsidūrė Žemėje, iš kur jis nukrito, galite sužinoti tik keliaudami į kosmosą. Tad Dora kartu su Kalėdų Seneliu kviečia mažus žiūrovus tapti kosmoso atradėjais ir keliauti į naują neįprastą naujųjų metų nuotykį. Žinoma, kelias gali būti pavojingas ir reikalaus ne tik drąsos, bet išradingumo ir žinių - su kokiu greičiu kometos ir meteoritai juda, kokią planetą sudaro tik dujos,  ką valgo velociraptorius, kokios raidės yra dinozaurų abėcėlėje ir kiek reikia kosminio kuro skrydžiui aplink visą Saulės sistemą? Interaktyvūs ir edukaciniai žaidimai su ryškiais spalvotais rekvizitais, dekoracijomis ir kostiumais, linksma muzika ir dainos, kartu su animacinio vaizdo pritaikymu bei lazerių šou elementai padeda žiūrovams ne tik aktyviai dalyvauti spektaklyje, bet ir lengviau pasisavinti naują informaciją. Spektaklis skirtas ikimokyklinio amžiaus ir jaunesniems vaikams su  tėvais arba mokytojais.

Trukmė 60 minučių su pertrauka. (Rūsu kalba)
Spektaklyje vaidina Jaunojo Žiūrovo teatro, Jaunimo teatro, Naujojo dramos teatro, Kinoaktoriaus teatro ir kt. profesionalūs aktoriai.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Naujieji metai Dino planetoje (RU) Вт 18.12.2018 18:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: 15min.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения