logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(ATŠAUKTAS) Oliver Tree - Vilnius

Вс 14.07.2024 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į Lietuvą atvyksta jaunosios kartos numylėtinis ir muziką kuriantis memų karalius Oliveris Tree

Trinam delnais iš laimės. Memų karalius Oliveris Tree pagaliau atvaro į Lietuvą! Dar vienas muzikos įvykis, kurio laukėm visą amžinybę. Nesantuokinis fikcinio britų šnipo Austino Powerso sūnus Oliveris Tree neabejotinai yra vienas labiausiai intriguojančių ir mįslingiausių personažų muzikos ir pramogų industrijoje. Liepos 14 d. Oliveris visus savo treehugger'ius kviečia į Lukiškių kalėjimo kiemą Vilniuje.

Jaunajai Lietuvos melomanų kartai toks jo koncertas sostinėje – didžiausia šių metų dovana. Įdomu, kokie memai pasirodys internete po Oliverio Tree pasirodymo Vilniuje?

Savo fanų akyse – jis jau legenda, viral artistas ir tikra sensacija. Nuo unikalaus mados pojūčio iki eklektiško muzikos stiliaus, Oliveris Tree niekada neprašauna. Polinkis peržengti ribas ir prieštarauti normoms išskiria jo asmenybę iš kitų. Jis kelia bangas savo specifiniu vokalu ir susimąstyti verčiančiais tekstais. Jo autentiškumas ir pramogų verslo standartų atsisakymas pelnė jam gerbėjų simpatijas visame pasaulyje.

Šiandien Oliver Tree gali pasigirti milijardais peržiūrų internete bei milijonais sekėjų socialiniuose tinkluose. Jis džiaugiasi gyvenimu, ištikimas rokenrolui ir absoliučiai kitoks nei kiti artistai. Savo atsidavusią ir augančią auditoriją, taip vadinamus treehuggers, Oliveris žavi dadaistiniu ir Andy Kaufmano vertu meta humoru, kuris tyrinėja ir atskleidžia šiuolaikinės kultūros absurdą, šlovės maniją ir socialines medijas. Atlikėjo kūryba atspindi žmogaus prigimties šviesą ir tamsą populiariojoje kultūroje, paliesdama vienatvės, atskirties ir panašias žmogiškas patirtis. Oliveris Tree visada atvirai kalba apie savo psichinę sveikatą ir aktyviai naudoja savo platformas, šviesdamas ir skatindamas rūpintis savimi. Oliveris pripažįsta savo unikalumą ir skatina kitus daryti tą patį, įkvėpdamas savo gerbėjus suvokti savo individualumą.

Kiekvienas artistas turi savo istoriją, Oliver Tree taip pat. Savo firmine šukuosena „bliūdeliu“, „iškritusiu“ priekiniu dantimi, per mažais akiniais ir per dideliais drabužiais Oliveris Tree patraukė dėmesį visame pasaulyje. Jo charizma ir stage presence yra kažkas tokio. Faktas: jo interviu – vieni juokingiausių muzikos industrijoje. Jis tikrai nėra molis scenoje, o unikalus personažas, nuo kurio bus sunku atitraukti akis. Tačiau už ekscentriškos išvaizdos, slypi jautri asmenybė, talentingas dainų autorius, prodiuseris, kino režisierius ir net patyręs paspirtukininkas, beje, didžiausio pasaulyje paspirtuko savininkas ir Gineso rekordininkas.

Pabandyk įsivaizduoti net 4,16 metrų aukščio ir 3,13 m ilgio paspirtuką?

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Oliverio Tree pasirodymą sostinėje prekyba prasidės kovo 1 d., tačiau jo fanai Lietuvoje jau dabar gali įsigyti išankstinius bilietus ir sutaupyti. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt ir tau bus suteiktas specialus kodas. Kodai galios labai ribotą laiką. Nepramiegok. Presale’as baigiasi kovo 1 d. 11 val. Vieša prekyba „Bilietai LT" kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja kovo 1 d. nuo 11 val.

Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Netaupyk, bet sutaupyk!
Win/win.

Bilietų su kodais kiekis labai ribotas.

Apie Oliverį Tree

Tikrasis jo vardas - Oliveris Tree Nickellis. Jis – šiuolaikinis amerikiečių atlikėjas, savamokslis prodiuseris, komikas, filmų kūrėjas iš Santa Kruzo, Kalifornijos. Jo sukurtas spalvingas personažas Oliver Tree sėkmingai trina ribas tarp memų ir muzikos savo linksmai keistais išpuoliais internete. Muzikoje Oliveris Tree žongliruoja indie pop ir hiphopu pastiprinta šokių muzika.

Pasak „Rolling Stone“, Oliveris Tree laimi, nors ir nepaiso įprastų pramogų verslo standartų: jis egzistuoja nuolatinėje ekscentriško Napoleono Dinamito būsenoje, elgiasi kaip chuliganas, vardu Turbo, mėgstantis beprotiškus vaizdo klipus ir apsipūtėlių juokelius, o dar tie paspirtukai. „VICE“ vadina Oliverį „muziką kuriančiu memų aparatu“, o „Billboard“ – „linksmuoju alt-pop pokštininku“. Šiame ture jis netgi savo paties sumažintai versijai („Mini-me“) leidžia „apšildyti“ jo koncertus. Niekas kitas muzikos pasaulyje taip nedaro, juk tiesa? Nesvarbu, ar jis dainuoja skambant pop-punk gitaroms ir aidint plojimams rankomis, ar repuoja ant byto, primenančio 90-ųjų pradžios boom-bap'ą, Oliverio muzika randa emocinį atgarsį amžių glūdumoje – žmogaus vienatvėje.

Prievarta barškinant pianiną ankstyvoje jaunystėje buvo visiškai atgrasiusi Kalifornijos paplūdimių paauglį nuo muzikos. Draugus ir tikslą jis atrado paspirtukų frystailo varžybose, tačiau viena avarija amžiams pakeitė jo gyvenimo trajektoriją. Muzikos parduotuvėje atsitiktinai išbandyta gitara ir susižavėjimas Davidu Bowie'u grąžino Oliverį į muzikos orbitą.

2010-taisiais, pasivadinęs tiesiog Tree, Oliveris pradėjo savo muzikinę karjerą. Savo jėgomis išleido debiutinį albumą „Splitting Branches“, taip pat išbandė save ska grupės „Irony“ vokalisto bei dubstep prodiuserio rolėse. Būdamas 20-ties pasirašė sutartį su Londono leidykla „R&S Records“ ir išleido trumpametražį albumą „Demons“. Thomui Yorke'ui iš „Radiohead“ patiko Oliverio įrašyta grupės dainos „Karma Police“ versija, jos dėka albumas susilaukė daug dėmesio, tačiau Tree staiga viską metė ir grįžo studijuoti muzikos technologijų Kalifornijos menų institute.

Baigdamas studijas Oliveris įrašė keletą dainų, tačiau sėkmė pirmą kartą šyptelėjo kartu su atlikėju Whethan sukūrus dainą „When I'm Down“. Netrukus Tree pasirašė sutartį su stambiu muzikos verslo žaidėju „Atlantic Records“ ir sėkmė išsišiepė pilna burna. Kalbama, kad šios korporacijos biure Oliveris inscenizavo paspirtuko avariją ir savo viziją vadovams pristatė dirbtinio kraujo kapsulės dėka kraujuojančia burna. Gavęs daugiau galimybių, kūrėjas pradėjo kurti ne tik naują muziką, bet ir savo vizitine kortele tapusius beprotiškus vaizdo klipus, kuriuos jis pats režisuoja ir, žinoma, pats juose vaidina, kartais atlikdamas triukus, kurių nepatartina bandyti namuose.

Keistuolis netrukus buvo pastebėtas ir pagrindiniuose JAV muzikos festivaliuose „Lollapalooza“ ir „Coachella“. Šis festivalis garsėja savo aprėdų paradu, tačiau leidinys „LA Weekly“ būtent Oliverį išrinko stilingiausiu visame festivalyje. Pelnytai. Buvo už ką.

Debiutinio albumo „Ugly Is Beautful“ (2020 m.) singlo „Hurt“ vaizdo klipą Oliveris filmavo Ukrainoje. Jame galima pamatyti ne tik šiais laikais, deja, jau įprastą tanką miesto gatvėje, bet ir garsųjį paspirtuką-monstrą, su kuriuo atlikėjas buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą. Vietoje nenustygstantis darboholikas išleido dar du albumus „Cowboy Tears“ (2022 m.) ir „Alone In a Crowd“ (2023 m.). Šį albumą prodiusavo „Grammy“ nominantas ir kietas prodiuseris Robinas Schulzas, o pirmąjį singlą Oliveris sukūrė kartu su garsiuoju didžėjumi ir prodiuseriu Davidu Guetta.

Vos prieš kelias savaites gimtojoje Kalifornijoje Oliver Tree baigė naujausio albumo pasaulinį turą, kurį dar praėjusį spalį pradėjo Naujojoje Zelandijoje. Kartu su Oliveriu šioje kelionėje dalyvavo „Fidlar“, Jasiah, Sueco ir Lietuvos publikai gerai pažįstamas estas Tommy Cash. Beje, Oliveris koncertavo net ir ten, kur iki šiol buvo grojusi tik „Metallica“ - Antarktidoje. 2023-tųjų pabaigoje jie kartu su kita žvaigžde Diplo didžėjavo itin prabangiame kruiziniame laive „The World Voyager“, plaukusiame būtent į šį žemyną.

„Po daugybės nesėkmingų bandymų pagaliau įgyvendinau savo gyvenimo svajonę koncertuoti Antarktidoje. Tai buvo pirmas pasirodymas per keliolika metų, kai didžėjavau, nuo tada, kai būdamas vidurinėje mokykloje apšildžiau Skrillex'ą. Kalbėjausi su „Metallica“ būgnininku Larsu Ulrichu, kuris ten grojo dar 2013 m., vienintelis jo patarimas buvo važiuoti dabar, nes viskas ten labai greitai tirpsta.“ Oliveris nufilmavo dokumentinį filmą apie savo kelionę, taip atkreipė visuomenės dėmesį ir surinko pinigų kovai su klimato kaita, sparčiai prisidedančia prie vandenynų atšilimo ir ledo šelfo tirpimo, dėl kurio Antarktida nyksta nerimą keliančiu greičiu.

Šis talentingas menininkas-personažas-darytojas turi daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jo patrakusi asmenybė, muzika ir išskirtinis content‘as internete traukia žmones. Nesvarbu, ar tai jo aistra ekstremaliam sportui, meilė keistai retro madai, ar atsidavimas filantropijai, Oliveris Tree yra tikra mįslė, kurią verta ištirti. Mūsų laukia dar vienas labai smagus ir klasiškas koncertas atviram ore, kurio nevalia praleisti.

Nepasigailėsi!

„Alone In The Crowd“ turo anonsas
https://youtu.be/j9XBha_otNc  

Nuorodos:

https://www.olivertreemusic.com
https://www.olivertreemusic.com

https://twitter.com/olivertree
https://www.instagram.com/OliverTree
https://soundcloud.com/olivertree
https://www.tiktok.com/@olivertree

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(ATŠAUKTAS) Oliver Tree - Vilnius Вс 14.07.2024 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Мероприятие (ATŠAUKTAS) Oliver Tree - Vilnius
Дата / Время Вс 14.07.2024 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Полезная информация

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие (ATŠAUKTAS) Oliver Tree - Vilnius
Дата / Время Вс 14.07.2024 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Jacob Collier - The Djesse Solo Show Jacob Collier - The Djesse Solo Show Kalnų parkas, Vilnius
Купить билет Devendra Banhart - Vilnius Devendra Banhart - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Yves Tumor - Vilnius Yves Tumor - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Jessie Ware - Vilnius Jessie Ware - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить