По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Šilutė

Чт 14.03.2019 18:00
Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutė
Tarptautinis projektas-miuziklas”Baltican Carmen Show”

    Tarptautinio projekto- miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou - tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras, kurį anot jo visada viliojo šiuolaikinių fatališkų moterų tipažas, kurios žino ko jos nori ir visada, bet kokią kainą siekia užsibrėžto tikslo. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytuose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui- nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“ . Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Karmen vaidmenį atlieka - žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentinga  šokėja - Anna Dribas; taip pat Tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje  laureatai, solistai - Laimonas Bendaravičius ; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių   konkursų laureatai ir įvairių TV šou nugalėtojai , aukščiausio lygio šokėjai: Deividas Meškauskas ; Katerina Voropaj ; Justinas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai - virtuozai:  smuikininkė – Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo.  Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 40 komplektų sceninių rūbų.  Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.

Gerą nuotaiką - garantuojame !!!


Informacija: www.bilietai.lt ir  Kultūros centrų kasoje
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Šilutė Чт 14.03.2019 18:00 Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutė
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Lietuvininkų 6 Šilutė Литва
Организатор
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius
Другие даты Тот же организатор