По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Rūta Ščiogolevaitė ''Gražiausios Baladės''

Вс 07.07.2019 16:00
Taujėnų dvaro parkas, Taujėnų seniūnija
Pranešame, kad renginys Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Rūta Ščiogolevaitė ''Gražiausios Baladės''  ​​​​​​​, turėjęs įvykti liepos 7 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų liepos 12 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Muzikiniai vakarai Taujėnų dvaro parke

Liepos 7 dieną, 16val
Taujėnų dvaro parke (Mechanizatorių g. 41, Taujėnai, Ukmergės r.)

Rūta Ščiogolevaitė “Gražiausios Baladės”

Rūta Ščiogolevaitė (vokalas)
Paulius Zdanavičius (fortepijonas)
Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas)

Išvydus scenoje dainininkę Rūtą Ščiogolevaitę, nekyla nei menkiausia abejonė, jog ji – tiesiog sutverta tam. Spinduliuojanti charizma, kerinti stipriu, meistriškai valdomu balsu, žavinti artistiškumu bei skoningu repertuaru, atlikėja lengvai pavergia Lietuvos bei kitų šalių klausytojų simpatijas. Tai patvirtina ne tik pilnos salės, karšti aplodismentai, bet ir žinomi Lietuvos muzikos scenos bendražygiai.

PAULIUS ZDANAVIČIUS - ištikimas bendražygis, su Rūta grojantis jau dešimti metai. Jis ne tik vienas talentingiausių, virtuoziškiausių pianistų Lietuvoje, kuriam paklūsta įvairaus žanro muzika nuo klasikos iki džiazo, bet ir kompozitorius, aranžuotojas. Jo sukurta daina „C‘ est ma vie“ 2011 m. atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse Diuseldorfe (Vokietija).
Paulius muzikuoja su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo daugelyje Europos šalių.

VYTAUTAS SKUDAS – trimitininkas, džiazo scenoje debiutavęs 2000 metais. Su įvairiais kolektyvais Vytautas Skudas groja daugelyje šalies festivalių. Trimitininkas bendradarbiauja su daugeliu lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjų ir projektų. Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA), kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų seminaruose Lenkijoje, Italijoje.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Rūta Ščiogolevaitė ''Gražiausios Baladės'' Вс 07.07.2019 16:00 Taujėnų dvaro parkas, Taujėnų seniūnija
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Taujėnų dvaro parkas
Mechanizatorių g. 41, Taujėnų seniūnija Литва
Организатор
Ruth&Paul,IĮ
A. Mickevičiaus 109 Vilnius
eventsinbaltics@gmail.com / +37060848522
Рег. №: 302570952
Тот же организатор
Купить билет Led Zeppelin in Jazz Led Zeppelin in Jazz Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 15.00 - 30.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Viktor Koroliov / Виктор Королёв ПопулярноеПопулярноеViktor Koroliov / Виктор Королёв COMPENSA koncertų salė, Vilnius 16.50 - 43.50
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!