По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) TIESOS IEŠKOJIME

Сб 10.10.2020 19:00
Valdovų rūmai, Renginių salė, Vilnius
Organizatoriai nuoširdžiai apgailestauja, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių atšaukiamas spalio 10 d., koncertas ,,TIESOS IEŠKOJIME“.
 
Deja, šiuo laikotarpiu pandemija yra stipresnė, todėl orkestro „Trimitas“ kolektyvui tenka keisti savo planus.
Orkestras „Trimitas“ nuoširdžiai atsiprašo už sukeltus nepatogumus. Saugokite save ir aplinkinius! Sekite naujienas orkestro „Trimitas“ soc. tinkluose ir internetinėje svetainėje www.trimitas.lt.
 
Pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Grąžinimai bus atlikti iki spalio 15 d.

 

Koncertas Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams

Pagerbdamas iškilią Lietuvos istorijos ir kultūros asmenybę, valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ parengė programą „Tiesos ieškojime“. Spalio 10 d. Vilniuje vyksiantis koncertas  skirtas Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti. Projektas atvėrė ir naujų galimybių plėtoti ir užmegzti kontaktus su užsienio litvakų kilmės kūrėjais bei inicijuoti naujus kūrinius. Šia proga „Trimitas“ užsakė net keturias premjeras, kurių autoriai – Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys litvakai kompozitoriai.

Iš viso programoje  - penki žydų kilmės kompozitorių kūriniai. Drauge su Aleksandro Šimelio diriguojamu orkestru juos atliks pripažinti Lietuvos solistai: smuikininkė Rūta Lipinaitytė, sopranas Judita Leitaitė, perkusininkas Pavelas Giunteris ir trimitininkas Andrius Stankevičius.

Koncerte skambės viena ryškiausių Anatolijaus Šenderovo kompozicijų „Sulamitos giesmės“ (1996). Daugybę versijų įvairioms sudėtims turintis kūrinys šį kartą sujungs balsą ir mušamuosius – „Sulamitos giesmes“ atliks J. Leitaitė ir P. Giunteris.

JAV gyvenanti litvakų kilmės kompozitorė Jessica Krash specialiai „Trimito“ koncertui parašė kompoziciją „What I Learned From You“ (liet. „Tai, ko iš Tavęs išmokau“).

Tuo tarpu Izraelyje gyvenantis Olegas Bogodas Vilnių mena pats – miestą jis paliko prieš 25 metus. Kūrinyje „Middle East Twist“ (liet. „Vidurio Rytų vingis“) kompozitorius kelia klausimą, ką jam pačiam reiškia Vidurio Rytai, kur šiandien gyvuoja Izraelis.

Koncerto ašis – naujas Viačeslavo Ganelino kūrinys smuikui ir pučiamųjų orkestrui „In Search of Truth“ (liet. „Tiesos ieškojime“). Su „Trimitu“ kūrinį grieš R. Lipinaitytė.

Taip pat skambės Fausto Latėno kūrinio „Lietuvos Jeruzalė“ nauja versija, skirta trimitui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Solo trimito partiją atliks Andrius Stankevičius.

 

ATLIKĖJAI:

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“
Solistė Rūta Lipinaitytė (smuikas)
Solistė Judita Leitaitė (sopranas)
Solistas Pavel Giunter (mušamieji)
Solistas Andrius Stankevičius (trimitas)

Dirigentas Aleksandras Šimelis
Vadovas prof. dr. Antanas Kučinskas

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) TIESOS IEŠKOJIME Сб 10.10.2020 19:00 Valdovų rūmai, Renginių salė, Vilnius
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N3
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Место проведения
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Литва
Организатор
KONCERTINĖ ĮSTAIGA VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS ''TRIMITAS''
T. Ševčenkos g. 19A Vilnius
vadyba@trimitas.lt / +37066200833
Рег. №: 190755551
То же место проведения
Купить билет (Perkeltas) Vytautas Sondeckis ( Lietuva-Vokietija) , Paulius Andersson ( Lietuva- Danija) ПопулярноеПопулярное(Perkeltas) Vytautas Sondeckis ( Lietuva-Vokietija) , Paulius Andersson ( Lietuva- Danija) Valdovų rūmai, Vilnius 5.00 - 24.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Kristian Benedikt, Vilija Kuprevičienė, Aleksandra Žvirblytė ПопулярноеПопулярное(Perkeltas) Kristian Benedikt, Vilija Kuprevičienė, Aleksandra Žvirblytė Valdovų rūmai, Vilnius 6.00 - 25.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Festivalio uždarymo koncertas. Paolo Giacometti (fortepijonas, Italija-Nyderlandai), kvartetas ''Mettis'' ПопулярноеПопулярное(Perkeltas) Festivalio uždarymo koncertas. Paolo Giacometti (fortepijonas, Italija-Nyderlandai), kvartetas ''Mettis'' Valdovų rūmai, Vilnius 6.00 - 25.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!