По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

AUKSO LAŠAS 2018

Сб 12.01.2019 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
15.00 - 35.00
Išskirtinė žinia lietuviškos muzikos gerbėjams - Lietaus muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“ tampa tradiciniais! 2019 metų sausio 12 dieną radijo stotis „Lietus“ surengs antruosius lietuviškos muzikos apdovanojimus „Aukso lašas-2018“. Apdovanosime labiausiai 2018 metais pasižymėjusius autorius, atlikėjus ir dainas. Koncerte skambės geriausi visų laikų „Lietaus“ hitai. Sieksime rekordo, kurio dalimi renginio metu būsite ir Jūs!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Perkant bilietus į „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius yra taikomas „Žalgirio“ arenos mokestis (1,5 Eur). „Žalgirio“ arenos mokestį sudaro renginio apsaugos, pagalbinių darbuotojų (asistentų), patalpų valymo, nuotekų šalinimo, elektros ir vandens tiekimo, patalpų šildymo ir vėdinimo paslaugos. Papildomas mokestis taikomas rūbinės paslaugai (1,5 Eur/asm.), daiktų saugojimo paslaugai (2 Eur)
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
AUKSO LAŠAS 2018 Сб 12.01.2019 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 15.00 - 35.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams

Visi klubo nariai perka nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 17 d.


Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~3:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
То же место проведения