По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

AUKSO LAŠAS 2018

Сб 12.01.2019 19:00
15.00 - 35.00
Описание событияСкрыть описание
Išskirtinė žinia lietuviškos muzikos gerbėjams - Lietaus muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“ tampa tradiciniais! 2019 metų sausio 12 dieną radijo stotis „Lietus“ surengs antruosius lietuviškos muzikos apdovanojimus „Aukso lašas-2018“. Apdovanosime labiausiai 2018 metais pasižymėjusius autorius, atlikėjus ir dainas. Koncerte skambės geriausi visų laikų „Lietaus“ hitai. Sieksime rekordo, kurio dalimi renginio metu būsite ir Jūs!

Programoje:
Inga Valinskienė, Kastytis Kerbedis, MONIQUE, Merūnas, Džordana, Mantas, Radži, Vaidas Baumila, Lemon Joy, Vilija MAtačiūnaitė, Jurgis Brūzga, Karina Krysko, Justinas Lapatinskas, Anatolijus Oleinik, Žalvarinis, Steponas Januška ir grupė Studija, MG International, MAN-GO ir Pikaso ir kiti jau sausio 12d. didžiausioje lietuviškos muzikos šventėje – Lietaus apdovanojimų ceremonijoje”Aukso lašas 2018”.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Perkant bilietus į „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius yra taikomas „Žalgirio“ arenos mokestis (1,5 Eur). „Žalgirio“ arenos mokestį sudaro renginio apsaugos, pagalbinių darbuotojų (asistentų), patalpų valymo, nuotekų šalinimo, elektros ir vandens tiekimo, patalpų šildymo ir vėdinimo paslaugos. Papildomas mokestis taikomas rūbinės paslaugai (1,5 Eur/asm.), daiktų saugojimo paslaugai (2 Eur)
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить