По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

BRASSPALVOS: gyvo garso koncertas

Вс 21.10.2018 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
Į varinių pučiamųjų instrumentų kvintetą Brasspalvos 2008 m. susibūrė penki entuziastingi ir linksmi muzikantai. Ansamblis gyvuoja jau aštuntus metus ir džiugina klausytojus nuotaikinga, profesionaliai atliekama muzika. Jie nuolat eksperimentuoja, plečia savo repertuarą ir aktyviai dalyvauja įvairiuose koncertuose bei festivaliuose. Ansamblio nariai yra profesionalių simfoninių ir pučiamųjų orkestrų artistai, o „Brasspalvos“ jiems, kaip laisvės ir saviraiškos gūsis. Koncertuose skamba džiazas, bliuzas, tango, bei profesionalios instrumentuotės varinių pučiamųjų kvintetui. Visus kitus malonumus ir blogus įpročius nugalėjo didelis noras muzikuoti kartu. Groti rūsiuose, it rokeriams, penketukui neteko – jie patraukė tiesiai į sceną. Visus, kas juos išgirdo, sudomino ir užbūrė jų meistriškumas, artistiškumas, nuoširdumas, mažas tingėjimo koeficientas ir begalinis troškimas teikti džiaugsmą sau ir kitiems. Todėl brasspalvos jau gali save vadinti aktyviai koncertuojančiu ansambliu, kuris yra kviečiamas dalyvauti įvairiuosiuose renginiuose, kur reikalinga gera nuotaika ir kokybiška muzika: švenčių atidarymuose, iškilminguose koncertuose, kur reikia maloniai nustebinti sukaktuvininką ar garsų siurprizu priblokšti jaunavedžių porą. Kvintetas nepamiršta aukštų atlikimo kokybės reikalavimų, todėl jų pasirodymai sulaukia ne tik populiarios muzikos gerbėjų ovacijų, bet ir susiraukusių profesionalų palankaus linksėjimo galvomis. Kvinteto skleidžiama energija, gera nuotaika ir gera muzika – visa tai jauni muzikantai dovanoja savo klausytojams. O iš jų laukia palaikančių šūksnių, pilnų salių ir sklandančių gandų – "geras!".

Išankstiniai bilietai 8 €

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*

Moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
BRASSPALVOS: gyvo garso koncertas Вс 21.10.2018 19:00 Geltonos Sofos klubas, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 3€ Studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 3€ Geltonos Sofos Klubo nariams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Литва
Организатор
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius