logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Palanga. UNTOLD STORY: CHAPTER 2

Чт 26.08.2021 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
23.00 - 43.00

„Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras: „Untold Story: Chapter 2“

Praėjus ketveriems metams po kultinio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir tituluotas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – vėl lips ant scenos kartu! Nauja programa „Untold Story: Chapter 2“ ir rokas su smogiamąja orkestro galia – koncertų ture Palangoje, Vilniuje ir Šiauliuose palydint vasarą šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesį.

„Groti su orkestru – tai visai kas kita, nei tiesiog koncertas – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės visą sugerti į save. Tai didžiulė atsakomybė ir emocija, kuri viską atperka. Mėgaujamiems ir dalinamiems šiuo jausmu kartu su klausytojais“, – sako „Colours of Bubbles“.

„Untold Story: Chapter 2“ – ilgai lauktas dukart metų roko grupe pripažintų šiauliečių „Colours of Bubbles“ ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanoto dirigento Modesto Barkausko vadovaujamo Šv. Kristoforo kamerinio orkestro – jungtinio kūrybinio polėkio ir bendradarbiavimo pratęsimas. 2017 metais „Colours of Bubbles“ su orkestru surengė penkių koncertų turą Lietuvos miestuose, kurio kulminacija tapo pasirodymas sausakimšoje Trakų pilyje ir pelnytas jau antrasis M.A.M.A. metų roko grupės apdovanojimas.

Vos išleidę naujausią studijinį darbą „9 mm“, praėjusių metų pradžioje „Colours of Bubbles“ pradėjo pasiruošimą antrajai projekto „Untold Story“ daliai. Metai darbo, orkestrinių partitūrų kūrimas, repeticijos su orkestru, pirmojo koncerto–muzikinio filmo įrašymas grupės karjeroje ir naujo albumo „Untold Story: Chapter 2“ išleidimas šį pavasarį. Ir visa tai svajojant, kaip šiais metais, pasibaigus karantinui, ambicinga muzikinė programa pagaliau bus pristatyta klausytojams, kaip ir dera, visiškai gyvai.

„Untold Story: Chapter 2” turo koncertuose prie „Colours of Bubbles” prisijungs Šv. Kristoforo kamerinio orkestras, kiti kviestiniai atlikėjai – viso daugiau nei kelios dešimtys muzikantų, šviesų ir garso inžinierių. Orkestro muzikantai smokingus iškeis į odines striukes ir, nutrukę nuo rutinos, vieningai pakratys galvas roko rimtu, o „Colours of Bubbles“ roko himnai sintezėje su klasikinių instrumentų komanda nuskambės kaip niekad stipriai ir muzikaliai.

Pasirodymuose „Colours of Bubbles“ atliks su orkestru dar neskambėjusias dainas iš trijų grupės albumų „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ ir „9 mm“, tarp jų – kūrinius „Your Ghost“, „To Jane“, „Memento“, „Too Much Is Not Enough“, ir ryškiausius hitus iš pirmųjų „Untold Story“ koncertų – „Home“, „Flags“, „Storm“ ir daugelį kitų.

Vieninteliai „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro turo „Untold Story: Chapter 2“ pasirodymai įvyks rugpjūčio 26 dieną Palangoje, Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 27 dieną Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijos kieme, ir rugsėjo 4 dieną, Šiauliuose, Šiaulių kultūros centre.

Albumas „Untold Story: Chapter 2“ išleistas dvigubos vinilo plokštele, CD ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.

Nuorodos:

Colours of Bubbles | Memento (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/xdV03B0w-lI

Colours of Bubbles | Home (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/53BZI2FrlZc

Colours of Bubbles | Storm (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/QkVmwuoEgEc

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Palanga. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Чт 26.08.2021 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.00 - 43.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
UAB Metų Partneriai
UAB Metų Partneriai
Vytenio g. 46 Vilnius
+37061400089 / mp3@shownet.lt
Рег. №: 125543841
НСО LT100000922910
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Vilnius. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Vilnius. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Vilniaus paveikslų galerijos kiemas, Vilnius 26.00 - 41.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Šiauliai. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Šiauliai. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Šiaulių kultūros centras, Šiauliai 21.00 - 36.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!