По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Crazy Cello'': Lietuvos kariuomenės orkestras / Gleb PYŠNIAK (violončelė)

Пт 28.12.2018 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pranešame, kad renginys ''Crazy Cello'': Lietuvos kariuomenės orkestras / Gleb PYŠNIAK (violončelė), turėjęs įvykti gruodžio 28 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gruodžio 27 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Vilniaus rotušė | koncertų ciklas
V Festivalis „KALĖDINIS VILNIUS"

„Crazy Cello”

Gleb PYŠNIAK (violončelė)
Lietuvos kariuomenės orkestras, dir. Egidijus ALIŠAUSKAS

Programa:
F. Gulda Koncertas violončelei ir pučiamųjų orkestrui
Populiariausių kalėdinių dainų aražuotės pučiamųjų orkestrui

Pianistas ir kompozitorius Friedrich Gulda – viena ekscentriškiausių asmenybių klasikinės muzikos scenoje XX a., drąsiai laužęs ribas tarp akademinės muzikos ir džiazo. Toks yra ir vienas žymiausių jo kūrinių – Koncertas violončelei ir pučiamųjų orkestrui – ekspresyvus, nepriklausantis konkrečiam žanrui, užburiantis klausytojus gaivališka energija  bei apimantis visas atlikėjo ir instrumento galimybes: kūrinyje greta skamba polkos ir menueto ritmai, barokinės muzikos elementai, maršas, improvizacinė solisto kadencija, džiazas ir net rokas! Violončelės solo partiją atliks charizmatiškasis jaunosios kartos atlikėjas Gleb Pyšniak, kuriam, netgi, yra tekę tobulintis meistriškumo kursuose pas pirmąjį šio Koncerto violončelei atlikėją Heinrichą Schiffą. Antrojoje koncerto dalyje skambės populiariausios kalėdinės melodijos, pritaikytos pučiamųjų orkestrui.

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse: Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje ir daugelyje kitų, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Rygos Sinfonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 metais už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Pirmoji mokytoja Tatjana Kuc atvedė violončelininką į muzikinį kelią, kurį vėliau praturtino studijos prof. Rimanto Armono ir prof. Johanneso Meissl klasėse bei susitikimai ir meistriškumo pamokos su Yo-Yo Ma, Mstislavu Rostropovičiumi, Silvija Sondeckiene ir Heinrichu Schiffu. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, 1991 m. rugsėjo 4 d. įkurtas LIETUVOS KARIUOMENĖS ORKESTRAS. Orkestro kapelmeisterio majoro Justino Jonušo pastangomis suburtas jaunas kolektyvas, kurį šiuo metu sudaro 57 profesionalūs muzikai. Jiems vadovauja orkestro kapelmeisteris mjr. Egidijus Ališauskas, jam talkina dirigentas kpt. Dainius Pavilionis. Nuo pat gyvavimo pradžios orkestras glaudžiai bendradarbiauja su kariniais orkestrais ir jų dirigentais iš Europos Sąjungos bei JAV. Lietuvos kariuomenės orkestras sėkmingai dalyvavo karinės muzikos festivaliuose bei koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Prancūzijoje, Estijoje, Švedijoje, Gudijoje, Čekijoje. 1996 m. Lenkijoje tarptautiniame orkestrų festivalyje-konkurse Auksinė lyra laimėjo Grand prix, o 1999 m. NATO karinių orkestrų festivalyje Kaiserslauterne (Vokietija) koncertavo 23 tūkst. klausytojų publikai. X ir XIV, XV Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionato nugalėtojas. 2016 orkestras gavo Lietuvos Muzikų sąjungos „Auksinis Diskas 2016“ nominaciją. Kasmet orkestras dalyvauja apie 90-tyje renginių. Orkestro repertuaras talpina Lietuvos ir pasaulio kompozitorių populiarią orkestrinę, originalią šiuolaikinę muziką bei klasikinių kūrinių aranžuotes.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
''Crazy Cello'': Lietuvos kariuomenės orkestras / Gleb PYŠNIAK (violončelė) Пт 28.12.2018 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Рег. №: 303224736
Купить билет TRIMITAS in JAZZ TRIMITAS in JAZZ Vilniaus Rotušė, Vilnius 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!