logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Daði Freyr // im doing a tour

Вс 10.09.2023 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į Lietuvą atvyksta Eurovizijos pažiba iš Islandijos Daði Freyr

Naujas koncertų sezonas ON. Ramiai nenusėdinčios muzikos agentūros „8 Days A Week“ rudens kalendoriuje – naujas herojus. Visi „Eurovizijos“ fanai ir netgi heiter‘iai turėtų suklusti. Paskelbta, kad į Lietuvą rugsėjį atvyksta seniai norėta pamatyti „Eurovizijos“ pažiba iš Islandijos Daði Freyr. Jis buvo vienas gražiausių veikėjų savo garsine ir vaizdine išraiška „Eurovizijos“ konkurse. Jo pasirodymai šiame konkurse buvo sutikti labai gerai ir Lietuvoje. Tiesa, jis tikrai nėra vienos dainos atlikėjas, o savitas ir labai solidus artistas. Milijonai žiūrovų ir islando fanai visame pasaulyje negali klysti. Daði Freyr pirmą kartą pažymėjo Vilnių savo koncertų planuose ir ačiū jam už tai. Tikėtina, kad gėlės į sceną sostinėje ims plaukti vos jo koncertui įpusėjus.

Taip, ir vėl koncertas Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme, kuris vis garsiau linksniuojamas Europoje, kaip kiečiausia muzikos scena visame regione. Gėrėkis viskuo, ką siūlo „8 Days A Week”. Net jei tai ir pirmasis ever „Eurovizijos“ artistas agentūros šlovės sienoje. Apsibrauk rugsėjo 10 d. raudonai kalendoriuje ir nepraleisk šio smagaus koncerto Vilniuje. Gražuolė scena atviram ore, ribotas kiekis bilietų ir jokio stogo! Islandas tikisi surinkti pilną Lukiškių kalėjimą. O kodėl ne? Kai pasižiūri į tai, ką siūlo ilgaplaukis fainuolis Daði Freyr, nepirkti bilieto negali. Jis tikrai nesiskundžia veiklos ar pasirodymų trūkumu, praėjusį penktadienį išleido ilgai lauktą debiutinį albumą (pirmą jo dalį) ir siaučia po visą pasaulį. Po šio koncerto galėsi jam parašyti 10. Smagu, ačiū, eime! Tiesa, iki rugsėjo dar reikia pagyventi.

Šiame koncertų ture paskelbta net 17 pasirodymų. Smagu, kad jame visos trys Baltijos šalių sostinės. „8 Days A Week” taip pat organizuoja Daði Freyr pasirodymus Rygoje ir Taline. Dar vienas gražus trijų koncertų turas Baltijos šalyse.

Į Vilnių Daði Freyr atvyks po pasirodymų Taline ir Rygoje. Jam tai bus pirmoji viešnagė mūsų Vilniuje ir pirmas toks kartas Rygoje. Daði Freyr Estiją jau kažkiek pažįsta – ten jis kadaise jau grojo gyvai. Padarykim taip, kad tai būtų nepamirštama, o Daði Freyr norėtų čia grįžti dar kartą.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Daði Freyr pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, kovo 24 d. nuo 9 val., tačiau jau nuo dabar Daði Freyr fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios vos 24 valandas, bilietų su kodais kiekis ribotas. Toks presale’as prasideda dabar, bilietai su kodais atsidaro kovo 23 d. 9 val. Kodas galios iki kovo 24 d. 9 val. Bilietai brangs. Vos 24 valandos sutaupyti arba mokėsi brangiau. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
Bilietai brangs.
Sutaupyk!

Apie Daði Freyr

Ne visiems pasiseka gimti Islandijos muzikos lopšyje ir augti Danijoje. Tiesa, Daði Freyr išdavė Islandiją ir jau kuris laikas su šeima savo dienas leidžia Berlyne. Islandų muzikos kūrėjas prieš pandemiją užkariavo pasaulį su „Thing About Things“. Vien „Spotify“ platformoje šis darbas perklausytas net 128 milijonus kartų. Tada beveik visi jam prognozavo pergalę „Eurovizijos“ konkurse, o pats kūrinys tapo viral. Tada pats konkursas dėl pandemijos buvo atšauktas. Kitas Daði Freyris kartas „Eurovizijoje“ taip pat buvo labai sėkmingas ir užtvirtino Freyr talentą. 2021 metų konkurse Islandijos atstovas pateko į finalą ir liko ketvirtas. Įdomi detalė – Daði Freyr taip ir nepasirodė konkurso finale. Jis atšaukė savo ir grupės pasirodymą finale dėl kovido, o televizijos žiūrovai ir garbinga komisija turėjo vertinti repeticijos įrašą. Muzikos industrija turėjo gerbti tokį Daði Freyr pasirinkimą. Kaip bebūtų, Daði Freyr darbas „10 Years” taip pat tapo viral kūriniu ir jį žino visi, kas netingi. Šiandien Daði Freyr laikomas vienu įdomiausių muzikos kūrėju visoje Skandinavijoje. Pilnametražis albumas „I‘m Making An Album 1/3“ greičiausiai atsakys į visus klausimus. Pirmoji albumo dalis buvo paleista į pasaulį praėjusį savaitgalį ir sėkmingai sukasi muzikos klausymosi platformose. Pareina dar viena!

Daug talentų savyje talpinantis islandas praeityje muzikavo grupėje „RetRoBot“. Jis savo amatą išmano puikiai - groja būgnais, pianinu, bosine gitara, sintezatorium ir kitais instrumentais. Jis yra atviras, nuoširdus, madingas, laimingas (ypač scenoje), mėgsta pasijuokti iš savęs ir turi gerą humoro jausmą. Jis turi geros muzikos bagažą, muziką prodiusuoja savo jėgomis ir visuomet mielai ja dalinasi. Jis su niekuo nesupainiojamas ir šiaip geras veikėjas. Jo vardas brangsta kasdien, o leidinių sunku nepastebėti. Jau beveik 10 metų jis nesėdi vietoje ir, atsispyręs nuo disco ir kokybiškos pop muzikos bei vis prie jos grįždamas, nuolat bando naujas platformas savo mintims. Jau anksčiau jo produkciją įvertino ir tėvynainiai – Daði Freyr yra pelnęs geriausio Islandijos elektroninės muzikos atlikėjo titulą. Ne visi atlikėjai iš Islandijos gali tuo pasigirti, juk tiesa?

Gerų koncertų ir, dar svarbiau, gero laiko juose banga nežada nuslūgti. Sušvietus saulei atėjo viltis, kad ir ta vasara kažkada ateis. Su ja – dar daugiau koncertų sostinėje, #mybloodyfestival patirtis, seni geri vardai ir nauji atradimai. 

Šia proga – du skambiausi Daði Freyr kūriniai ir tikrieji „Eurovizijos“ skalpai:

Daði Freyr – Think About Things
https://youtu.be/VFZNvj-HfBU

Daði Freyr – 10 Years
https://youtu.be/1zTbVRPh5EI

Daði Freyr muzikos katalogas
Tik paklausyk!


I’m Making An Album 1/3: https://youtu.be/1BmbJUA68TY
Live @ Roundhouse, London: https://youtu.be/SqfVQFGZ9vk

Thank You: https://youtu.be/2Q-aC9dTR3s
I’m Fine: https://youtu.be/Uu8G_XpVZ-Y
Limit To Love: https://youtu.be/HZ21CLcXV2k
Shut Up: https://youtu.be/0XtMWPTKuPQ

Never Gonna Give You Up (Cover): https://youtu.be/Nd9CdngQvrY
10 Years (Stripped Down Version): https://youtu.be/Ll6pOB7yRwQ
Where We Wanna Be: https://youtu.be/gtr3zRDNoXU
Something Magical: https://youtu.be/9eWtKf_T2yU
Somebody Else Now: https://youtu.be/ZPsIIXkvEOQ
Clear My Head: https://youtu.be/_wMs-nsiRv0
Every Moment Is Christmas: https://youtu.be/COj9SJAiO-w

Eurovision 2021: https://youtu.be/A-QS7KTBU1s

Nuorodos, muzika, viską ten

https://dadifreyr.com
https://www.instagram.com/dadimakesmusic
https://www.facebook.com/dadimakesmusic
https://www.youtube.com/@dadimakesmusic
https://twitter.com/dadimakesmusic
https://www.tiktok.com/@dadimakesmusic

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Daði Freyr // im doing a tour Вс 10.09.2023 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 36.00
Мероприятие Daði Freyr // im doing a tour
Дата / Время Вс 10.09.2023 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 36.00
Полезная информация

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие Daði Freyr // im doing a tour
Дата / Время Вс 10.09.2023 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 36.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет M83 - European Tour 2023 ПопулярноеПопулярноеM83 - European Tour 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет James Bay - Vilnius James Bay - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Denzel Curry - Vilnius Denzel Curry - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить