По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Dueto H2F Kalėdinis koncertas

Пн 17.12.2018 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
6.00 - 10.00
Kamerinių koncertų salėse retai girdimos arfos ir fleitos sudėties duetas H2F (Harp2Flute) klausytojams pristatys įvairiapusę programą nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Šventiniame koncerte skambės retai girdimi arfos ir fleitos ansamblio kūriniai - J. S. Bacho Sonata g-moll, originaliai parašyta fleitai ir klavesinui, B. Andrèso "Narthex", kuriame kompozitorius-arfininkas pritaiko visą galybę nestandartinių abiejų instrumentų atlikimo technikų bei Lietuvoje dar niekada neatlikti C. Debussy Preliudas "Fauno popietė" ir arfininkės Aistės Baliunytės specialiai šiai sudėčiai aranžuota Ph. Gauberto Fantazija.

Jaunieji muzikantai savo instrumentų skambesį atskleis ir grodami solo, tačiau centrinę programos dalį užims kameriniai kūriniai duetui.

Koncerto programa :

J. S. Bach - Sonata g-moll BWV 1020
Ph. Gaubert - "Fantaisie" (arr. Aistės Baliunytės)
G. Pierné - "Impromptu - Caprice" arfai solo
C. Debussy - "Prélude à l'après-midi d'un faune" (arr. Judy Loman)
D. Heath - "Coltrane" fleitai solo
B. Andrès - "Narthex"

H2F - jaunatviškas ir kūrybingas arfos ir fleitos duetas, minintis jau trečiąjį savo veiklos sezoną. Baigę studijas muzikos akademijose Paryžiuje, Londone bei Kiolne, arfininkė Aistė Baliunytė ir fleitininkas Vytenis Gurstis sugrįžo į Lietuvą, šiuo metu kartu groja Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre. Seniai pažįstamų scenos partnerių kamerinės muzikos ansamblio repertuare tiek originalūs, tiek specialiai dueto sudėčiai pačių atlikėjų pritaikyti kūriniai – nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Duetas H2F aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, tarp jų Sugrįžimų bei Tytuvėnų vasaros festivaliuose, jaunimo festivalyje „VAROM!“, LMTA koncertuose, taip pat surengė keletą pasirodymų po atviru dangumi. Tarptautinių konkursų laureatai virtuoziškai valdomų instrumentų garsais atskleidžia ir įprasmina gražiausių kompozicijų melodijas, naujai perteikia senųjų bei šiuolaikinių kompozitorių kūrybą. H2F tikslas ­– dueto muzikos viziją profesionaliai ir kūrybingai perteikti klausytojams.

Aistė Baliunytė

Sparčiai muzikinės karjeros laiptais kylanti jaunoji arfininkė garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. 2018m. vasarą Aistė apsigynė magistro laipsnį Nacionalinėje Paryžiaus muzikos konservatorijoje (CNSMD de Paris) profesorės I. Moretti klasėje, kur 2016m. ji taip pat įgijo bakalauro diplomą.  Baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą,  Aistė  tęsė mokslus Aukštojoje muzikos mokykloje Paryžiuje, I. Perrin klasėje, kurią 2014m. baigė su pagyrimu bei solisto diplomu. Arfininkė yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, prizinių vietų laimėtoja, daugelio tarptautinių  festivalių Lietuvoje, Europoje, Rusijoje, Amerikoje bei Kanadoje dalyvė. Nuo 2012m. Aistė yra tapusi tokių fondų kaip “Fondation de France”, “Nadia et Lili Boulanger”, “Fonds de Tarrazi”, “Fondation Zygmund Zaleski” ir kt., stipendininke. Daug koncertuojanti  kaip solistė, kamerinės muzikos ansamblių bei įvairių orkestrų artistė Lietuvoje ir užsienyje, taip pat aktyviai dalyvauja atvirose meistriškumo kursuose pas geriausius pasaulio pedagogus. 2008m. Aistė kartu su Japonijos įrašų kompanija „King International Inc.“ įrašė  solinį kompaktinį diską, ir tapo pirmąja bei vienintele Lietuvos arfininke įrašiusia savo solinį albumą. 2011m. ji buvo apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės D. Grybauskaitės padėką už pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą.  Šiuo metu arfininkė dirba Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre.

Vytenis Gurstis

Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas fleitininkas Vytenis Gurstis bakalauro laipsnį įgijo Londono Karališkojoje muzikos akademijoje pas vieną ryškiausių fleitos asmenybių prof. Williamą Bennettą. Magistro studijas tęsė prof. Roberto Winno fleitos ir prof. Davido Smeyerso šiuolaikinės kamerinės muzikos interpretacijos klasėse Kelne, Vokietijoje. Šiuo metu yra LMTA doktorantas. 2004-2009 metais buvo M. Rostropovičiaus fondo stipendininkas. Vytenis pastoviai koncertuoja Europoje, aktyviai dalyvauja ir Lietuvos muzikiniame gyvenime – kaip solistas, įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje, su orkestrais: Lietuvos Nacionaliniu, Kameriniu, šv. Kristoforo, MasterWorks festivalio ir Pforzheimo Bachorchester. Kaip orkestro narys 2014 m. dalyvavo Nyderlandų Jaunimo Orkestro projektuose, 2015 grojo solo fleitą Bambergo vasaros operoje, o 2016 m. koncertavo Klaipėdos kamerinio orkestro sudėtyje. Nuo 2017 m. dirba Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre bei yra Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fleitos klasės mokytojas.

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/events/172193773706728/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Dueto H2F Kalėdinis koncertas Пн 17.12.2018 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius 6.00 - 10.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
- 4€ studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
То же место проведения