По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Erica Jennings & Retro Orchestra

Пт 02.08.2019 20:30
Monte Pacis, Kaunas
25.00 - 69.00

TOBULAS PASIMATYMAS PAGAL ERICA JENNINGS | MONTE PACIS

„Noriu, kad moterys jaustųsi ypatingos ir palepintos, taigi pirmąjį rugpjūčio penktadienį kuriu tokio pasimatymo aplinkybes, į kurį pati norėčiau būti pakviesta: gros ne tik muzika, bet ir magiška erdvė bei aprangos kodas“, – skelbia Erica Jennings.

Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou – „Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“ – po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne. Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

„Aš pati labai mėgstu susikurti šventę iš ritualo – pasiruošimo, puošimosi ir susitikimo su draugais. Noriu, kad ir mano klausytojai pakviestų draugę/ą, savo gyvenimo meilę į pasimatymą ir pagal aprangos kodą pasipuoštų šiai ypatingai progai – kartu švęsime vasarą, karštį, meilę ir muziką. Galiausiai noriu, kad visi šoktų ir atsipalaiduotų!“, – vakaro nuotaiką piešia E. Jennings.

Renginio aprangos kodas – black tie glam. Šis prašmatnus aprangos kodas įpareigoja ir erdvei, todėl neveltui šiam įvykiui buvo pasirinkta viena gražiausių Lietuvos vietų – Pažaislio vienuolynas ir „Monte Pacis“ kiemas su nepakartojamo grožio liepų alėja.

„Monte Pacis“ yra pripažintas vienu iš geriausių Lietuvos restoranų kelis metus iš eilės, todėl, be abejonės, specialios rezervacijos staliukams ir/arba vakarienei „Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“ renginiui priimamos jau dabar.

„Kaip kūrėjai man patinka daryti dalykus kitaip ir žinau, kad mano klausytojai tai vertina. Pernai surengiau sausakimšą koncertą su orkestru Trakų pilyje, o šiemet noriu tai tęsti savo muzikai atrasdama naujas erdves – taip atsirado idėja glamūriniam teminiam vakarui Pažaislyje“, – pasakoja Erica.

E. Jennings jau kurį laiką džiaugiasi atradusi nišą, kurioje jaučiasi tarsi žuvis vandenyje – retro soul muziką papildytą gyvais instrumentais, kur viskas yra tikra ir autentiška. Būdama scenoje Erica geba pakerėti ne tik savo magišku ir išskirtiniu balsu, kurį Lietuvoje daugelis nesunkiai atpažįsta net užsimerkę, bet ir savo žaisminga elegancija, kuri įkvepia pasitempti.

„Pažaislyje pristatysiu savo naujausią kūrybą, kuri apjungia šių dienų gyvenimo įkvėptus dainų tekstus su nostalgišku retro eros skambesiu“. Šio ypatingo vakaro metu dainininkė taip pat atliks ir gerai žinomas savo dainas, ir dalį džiazo albumo, kurį įrašė su prodiuseriu iš Niujorko Josephu Baldassare'u, ir šiek tiek pasaulinio garso hitų, kurie pakels visus ant kojų. O Ericos pasimatymu ant scenos taps, be abejonės, jos antroji pusė – Jurgis Didžiulis.

Taigi Erica Jennings yra pasirengusi sugrąžinti mus į laikus, kai žmonės buvo daug mažiau įsitempę, bet pasitempę ir kai viskas, įskaitant muziką, buvo kuriama tam, kad tarnautų ilgai.

 

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Erica Jennings & Retro Orchestra Пт 02.08.2019 20:30 Monte Pacis, Kaunas 25.00 - 69.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Monte Pacis
T. Masiulio g. 31 Kaunas Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярноеDaddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas 29.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Monika Linkytė ir Styginių kvintetas ПопулярноеПопулярноеMonika Linkytė ir Styginių kvintetas Monte Pacis, Kaunas 19.00 - 45.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!