logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF

Пт 02.08.2024 20:00
Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
JE CHANTE PIAF
Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile - Edith Piaf. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis karjeros įkarštyje.
 
Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį, ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą. Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį.
 
Pasirodymo metu Evelinai pritars ištikimas jos scenos bendražygis, neatsiejamas nuo atlikėjos ir jos mūzos Edith Piaf akistatų - pianistas Paulius Zdanavičius.
 
Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L'amour“, „La Foule“, „L accordeniste“ ir kitos.
 
Tegul jaukus vasaros vakaras prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė – Evelina Sašenko.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Пт 02.08.2024 20:00 Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga 18.00 - 29.00
Мероприятие Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Дата / Время Пт 02.08.2024 20:00
Место проведения Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Цена 18.00 - 29.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:40
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomos


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Palangos Kurhauzo koncertų salė
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Литва
Организатор
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Рег. №: 302617117
НСО LT100011666216
Мероприятие Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Дата / Время Пт 02.08.2024 20:00
Место проведения Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Цена 18.00 - 29.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Купить билет Martynas Levickis | Kauno filharmonijoje ПопулярноеПопулярноеMartynas Levickis | Kauno filharmonijoje Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Купить билет Martynas Levickis | Bistrampolio dvare ПопулярноеПопулярноеMartynas Levickis | Bistrampolio dvare Bistrampolio dvaras, Panevėžys
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить