По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

EWERT AND THE TWO DRAGONS naujo albumo pristatymo koncertas

Пт 08.02.2019 21:00
Tamsta Klubas, Vilnius
15.00 - 20.00
EWERT AND THE TWO DRAGONS
naujo albumo pristatymo koncertas


Labiausiai atpažįstama ir mūsų šalyje kaskart atviromis širdimis pasitinkama Estijos grupė „Ewert and The Two Dragons“ vasario 8 dieną grįžta į Lietuvą!

Čia ketveriukė pristatys savo naujausią albumą „Hands Around the Moon“, kurio leidyba rūpinosi viena žinomiausių pasaulyje leidybos kompanijų Sony Music. Taip pat, sugros gerbėjų pamėgtas ir grupės hitais tapusias dainas „Good Man Down“, „(In The End) There’s Only Love“ ir kitas.

APIE EWERT AND THE TWO DRAGONS
Savo karjerą grupė pradėjo 2009 išleidę debiutinį grupės albumą „The Hills behind The Hills“, tačiau labiausiai klausytojus gimtojoje Estioje ir visame pasaulyje sužavėjo ir grupei išgarsėti padėjo antrasis jų darbas „Good Man Down“. Šis albumas tapo geriausiai parduodamu albumu Estijoje du metus iš eilės, taip pat iškovojo grupei penkis apdovanojimus Estijos muzikos apdovanojimuose.

Po šio albumo leidybos grupės kelias vedė į dar didesnį tarptatutinį pripažinimą – grupė pasirašė sutartį su legendine JAV leidybine kompanija „Sire“, iškovojo „European Border Breakers“ apdovanojimą „Eurosonic“ festivalyje, Nyderlanduose, kelis metus turavo  Europoje ir JAV.

Išleidę savo trečiąjį albumą „Circles“ jo pristatymo turą grupės nariai baigė išparduotu koncertu „Saku Suurhall“ arenoje ir tapo pirmaisiais atlikėjais Estijoje įgyvendinusiais tokio mąsto renginį savo gimtojoje šalyje.

http://bit.ly/FBEwertAndTheTwoDragons
http://bit.ly/SpotifyEwertAndTheTwoDragons
http://bit.ly/InstaEwertAndTheTwoDragons

Po šios sėkmės, 2017 metus grupė paskyrė kūrybai. Tam, kad šiemet savo gerbėjams pristatytų jau ketvirtąjį studijinį albumą.
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
EWERT AND THE TWO DRAGONS naujo albumo pristatymo koncertas Пт 08.02.2019 21:00 Tamsta Klubas, Vilnius 15.00 - 20.00
Полезная информация
SĖDIMŲ VIETŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com. Vieta prie staliuko rezervuojama tik įsigijus sėdimą bilietą. Rezervacija laikoma iki 20:30 val. Nerezervavus vietos iš anksto ji parenkama atsitiktine tvarka.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Литва
Организатор
UAB Metų Partneriai
UAB Metų Partneriai
Vytenio 50-10B, Vilnius Vilnius