logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Fabrizio Paterlini

Ср 12.04.2023 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos garsus italų kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini

Pirmąkart mūsų šalyje koncertuos žinomas Italijos kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini. Vieno žinomiausio moderniosios klasikos italų pianisto koncertas įvyks šių metų balandžio 12-ąją dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Tai bus pirmasis ir vienintelis Fabrizio Paterlini 2023-ųjų metų gastrolių pasirodymas Lietuvoje.

Bilietus į Italijos kompozitoriaus ir pianisto Fabrizio Paterlini koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt 

Fabrizio Paterlini yra vienas žinomiausių italų pianistų, apie kurį galėjote niekada negirdėti. Garsaus modernios klasikos kūrėjo populiarumas įspūdingas: muzikos klausymosi platformoje Spotify“ jo kūrybos per mėnesį klausosi daugiau nei 950 tūkst. melomanų, o populiariausių kūrinių perklausų skaičius didesnis nei 65 mln.

Fabrizio Paterlini - „Waltz“: https://youtu.be/4rZHyOAxUsM

Klausytojai ir kritikai nesutaria, kokiam muzikos žanrui priskirti nuostabų Fabrizio Paterlini muzikos skambesį. Istoriniame Šiaurės Italijos mieste Mantujoje gimusio ir gyvenančio kompozitoriaus kūrybą jie įvardina kaip neoklasiką, minimalizmą, ambient ar new age. Pats Fabrizio Paterlini savo kūrybą prilygina „taurei raudono vyno vasaros vakarą“, tiksliai įvertinęs raminantį savo melodijų poveikį klausytojui.

Fabrizio Paterlini - „Last Christmas“: https://youtu.be/wGXR9-E0wVE

„Liūdna muzika daro mane laimingesnį“, - sako kompozitorius ir pianistas. Eterinė, sielos, sodri, emocionali, svajinga, subtili ir, kas yra iškalbinga, aistringa - tokie žodžiai dažniausiai skamba vertinant Fabrizio Paterlini kūrybos garsų paletę.

Fabrizio Paterlini - „FUOCO“: https://youtu.be/HYwLZ42AVms

Būsimas kompozitorius ir pianistas pradėjo skambinti fortepijonu sulaukęs šešerių metų. Nuo tos akimirkos, kai jis pirmą kartą palietė klavišus, jo gyvenimas negrįžtamai pasikeitė, muzika tapo „kasdieniniu pasirinkimu“ - muzika ir jo gyvenimo kelias tapo ir tebėra neatsiejamai susiję.

Fabrizio Paterlini - „Fragments Found“: https://youtu.be/LOLC9jXI26k

Gavęs išsilavinimą Mantujos menų akademijoje, kur baigė muzikos teorijos studijas, Fabrizio Paterlini koncertavo su daugeliu italų muzikos grupių. Baigiantis paskutiniam praėjusio šimtmečio dešimtmečiui muzikantas priėmė svarbų sprendimą susikoncentruoti tik ties fortepijonu - instrumentu, kuris, jo paties žodžiais tariant, „geriausiai išreiškia jo vidinį pasaulį“.

Fabrizio Paterlini - „Space Walk“: https://youtu.be/fbvstQzy20s

2007-aisiais metais buvo išleistas debiutinis Fabrizio Paterlini albumas „Viaggi In Aeromobile“ (liet. k.: „Kelionės lėktuvais“). Kompozitoriaus kūrybą šiltai įvertino ne tik klausytojai, bet ir kritikai. Išleidęs antrąjį albumą „Viandanze“, kompozitorius įkūrė nuosavą įrašų leidybos kompaniją.

Fabrizio Paterlini - „Narrow Is The Way“: https://youtu.be/SHN0Zo3i_LI

Padovanojęs remiksuotų kompozicijų kolekciją „Viandanze Re-Imagined“, kurią gerbėjai iš kompozitoriaus svetainės internete galėjo parsisiųsti nemokamai, Fabrizio Paterlini surengė įspūdingą solo koncertą Mantujos teatre „Teatro Verdi“.

Fabrizio Paterlini - „Where I Am“: https://youtu.be/TevVar5iHR8

2010-aisiais metai, po eilės pasirodymų prestižiniuose festivaliuose, buvo išleistas albumas „Fragments Found“. Šio įrašo sėkmė lėmė tai, kad Fabrizio Paterlini buvo pradėtas lyginti su tokiomis garsenybėmis kaip Erik Satie, George Winston ir Ludovico Einaudi.

Fabrizio Paterlini - „After The Rain There Always Be The Sun“: https://youtu.be/fDpo4x4w_IE

2011 m. rudenį komozitorius pradėjo dirbti prie savo projekto „Rudens istorijos“, kurdamas, įrašydamas ir internete išleisdamas po vieną kūrinį kiekvienai rudens savaitei. Projekto rezultatas - albumas „Autumn Stories“, pasirodęs 2012-ųjų vasarį.

Fabrizio Paterlini - „Still Travelling“: https://youtu.be/Hr69v-Cngdk

Vėliau kompozitorius savo gerbėjus nudžiugino pirmuoju originalių dainų albumu „Secret Book“, mini albumų „Transitions“ serija ir projektu „Winter Stories“, kurio kūrybos ir įrašų procesas buvo realiu laiku transliuojamas internete.

 Fabrizio Paterlini - „When Orange Is The Sky“: https://youtu.be/giOoN1e63N4

Praėjusį penktadienį (sausio 27 d.) buvo išleistas naujausias skaitmeninis Fabrizio Paterlini albumas „Fifth“. Dvasingas, giliai emocionalus, svajingas ir subtilus - toks yra muzikos kritikų verdiktas. 

Fabrizio Paterlini - „Fragile On A Summer Night“: https://youtu.be/x4Ey5DgpGQY

Naujausią albumą ir geriausias savo kūrybos kompozicijas garsus Italijos kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini pristatys koncertinės gastrolėse. 2023-ųjų rudenį planuojami pasirodymai Ispanijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Taip pat ruošiamas didelis turas po Aziją, kuris įvyks 2024 m.

Fabrizio Paterlini - „Thoughts“: https://youtu.be/tnT4bv-ed1s

Konkrečios koncertų datos dar nėra skelbiamos, tačiau jau yra patvirtintas ir paskelbtas koncertas Lietuvoje. Fabrizio Paterlini džiaugiasi, kad pirmąkart galės koncertuoti Baltijos šalyse - vienintelis kompozitoriaus ir pianisto koncertas mūsų šalyje įvyks jau balandžio 12-ąją dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. 

Fabrizio Paterlini - „Overtue“: https://youtu.be/BbUtsdTsXEo

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Fabrizio Paterlini Ср 12.04.2023 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 36.20 - 46.20
Мероприятие Fabrizio Paterlini
Дата / Время Ср 12.04.2023 19:00
Место проведения Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Цена 36.20 - 46.20
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие Fabrizio Paterlini
Дата / Время Ср 12.04.2023 19:00
Место проведения Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Цена 36.20 - 46.20
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Jessica Shy ПопулярноеПопулярноеJessica Shy Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Купить билет Imagine Dragons: Mercury World Tour Imagine Dragons: Mercury World Tour Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Купить билет Justinas Jarutis Justinas Jarutis Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Купить билет (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить