По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe Tour 2020 - Klaipėda

Сб 04.04.2020 21:00
Muzikinis baras Jazzpilis, Klaipėda

Gitaristas Frank Gambale oficialiai praneša, kad dėl korona viruso sukeltų problemų 2020 m. Europos turas PERKELIAMAS į 2021 metus.


Šiuo metu su atlikėjo vadyba derinamos naujos turo datos 2021 m. Apie naują renginio datą bus pranešta nedelsiant, kai ji bus patvirtinta.

Visi iki šiol įsigyti ir negrąžinti bilietai galios naujai koncerto datai.

Jei negalite palaukti naujos datos, norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Grąžinimai bus atliekami nuo balandžio 1 d.

Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Vienas garsiausių pasaulio gitaristų Frank Gambale su grupe koncertuos Lietuvoje

„Frank Gambale yra vienas geriausių gitaristų visoje planetoje“ (Chick Corea)

 „Norėčiau praleisti kokį mėnesį, mokydamasis iš Frank Gambale“ (Pat Metheny)

 „Būtų gerai „nukirsti“ jam rankas ir prisitaikyti sau“ (John McLaughlan)

Tai tik kelios citatos apie 2020 metų balandžio pradžioje į Lietuvą su grupe pirmą kartą atvyksiantį gitaristą virtuozą Franką Gambale. Šiandien jis be užuolankų ir visai pagrįstai vadinamas vienu geriausių gitaristų pasaulyje.

Jo gyvi pasirodymai įsimenami ilgam dėl neįtikėtinai stiprios energijos, skleidžiamos tiek elektrinės, tiek akustinės, tiek ir džiazinės hollow-body gitaros. Nenuostabu, kad kartu su juo pastoviai groja kiti talentingi muzikantai.

Šiuo metu suburta komanda „Frank Gambale & All Star Band“ laikoma dinamiškiausiu ir didžiausią įspūdį paliekančiu šio muzikanto kolektyvu per pastaruosius kelis metus. Tai patyręs klavišininkas George Whitty („Brecker Brothers“), vienas techniškiausių soluojančių šiuolaikinių boso gitaristų Hadrien Feraud, tapęs atlikėjo Chicko Corea atradimu, ir įspūdinga grojimo technika ne mažiau pagarsėjęs būgnininkas Damien Schmitt (Jean-luc Ponty grupės narys).

Visi šio kvarteto nariai drauge atlieka puikų funky, džiazo, džiazroko ir to, kas slypi tarp šių muzikos stilių, komplektą. Kokia tai energinga ir galinga grupė, galima pajusti tik jos koncertų metu, todėl užuot klausius vien įrašų, tiesiog privaloma juos pamatyti scenoje. „Frank Gambale & All Star Band“ Lietuvoje surengs 2 pasirodymus: balandžio 4 d. klube „Jazzpilis“ Klaipėdoje ir balandžio 5 d. klube „Vakaris“ Vilniuje.

 
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe Tour 2020 - Klaipėda Сб 04.04.2020 21:00 Muzikinis baras Jazzpilis, Klaipėda
Полезная информация
Staliukų rezervacija :  Tel.: +370  677 81899
Lounge zona - vietos gali būti prie baro, staliuko ar stovimos.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~ 19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių, anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Muzikinis baras ''Jazzpilis''
Pilies g. 6 Klaipėda Литва
Организатор
UAB ''Trys natos''
Baltijos pr. 103-45 Klaipėda
+370 67781899 / renginiai@jazzpilis.lt
Рег. №: 304078939