logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Giedriaus Nako albumo ''The Dream I Forgot'' pristatymo koncertas

Пт 22.10.2021 20:00
14.00 - 18.00
Описание событияСкрыть описание

Giedriaus Nako albumo „The Dream I Forgot” pristatymo koncertas

Pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas pristato savo naująjį albumą „The Dream I Forgot” (liet. „Sapnas, kurį pamiršau”) ir spalio 22 d. kviečia į albumo pristatymo koncertą teatro „Kitas kampas” bare, Malūnų g. 4, Vilniuje. G. Nakas instrumentinį modernaus džiazo albumą „The Dream I Forgot”, kuris kitų metų pradžioje pasirodys ir vinilinėje plokštelėje, įrašė šiais metais Rygoje.

„The Dream I Forgot” muzika balansuoja tarp džiazo, klasikos, roko bei filmų muzikos ribų, taip sukuriant įtraukiančią atmosferą, išlaikant gyvumą, natūralumą. Muzikos atlikimas svyruoja tarp užrašytos ir suimprovizuotos medžiagos, kuri tarsi susipina į vienį.

Giedriaus muzikinėje veikloje  – vieni garsiausių Lietuvos atlikėjų: jis koncertuoja su “Saulės kliošu”, Jurga Šeduikyte, Andriumi Mamontovu ir jau ne vienerius metus yra improvizacinio teatro „Kitas kampas” narys, pasirodymus kaskart praturtindamas puikiai atrinktais garso takeliais.

Muzikos G. Nakas mokėsi Vilniuje, Hagoje, Groningene ir Niujorke. 2018 m. jo išleistas modernaus džiazo albumas "No Fear, Full Of Love", įrašytas Niujorke su džiazo žvaigždėmis, sulaukė didelio susidomėjimo ir pademonstravo jo rafinuotas kompozicijas bei subtilų ansambliškumo pajautimą. 2020 m. jis debiutavo ir kaip vokalistas su savo kūrybos lietuvišku soul/rnb albumu „Burtai".

Albumo „The Dream I Forgot” pristatymo koncerte pasirodys:

Giedrius Nakas - klavišiniai
Gediminas Steponavičius - kontrabosas
Augustas Baronas - mušamieji
ir svečiai:
Dominykas Vyšniauskas - trimitas
Deimantas Balys - gitara
Tomas Botyrius – saksofonas

Trukmė: 2 val. (su 15 min pertrauka)

Durys atidaromos 30 min prieš koncertą.

Į spektaklį žmonės įleidžiami tik su galimybių pasais.

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить