logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)

Пт 26.04.2024 19:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Balandžio 26-ąją, penktadienį, festivalio publikos laukia dvigubas koncertas. Pirmojoje jo dalyje pasirodys vienas darbščiausių šių dienų Lietuvos džiazo ir popmuzikos scenos muzikantų – pianistas, kompozitorius, vokalistas Giedrius Nakas.

Antrojoje išgirsime Theo Crokerį – „Grammy“ nominantą, garsų amerikiečių džiazo trimininką ir vokalistą.

Ne sykį „Kaunas Jazz“ su kitais atlikėjais grojęs Giedrius Nakas šį sykį žengs į scenos centrą.

Pianistas ir kompozitorius daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su daugybe Lietuvos garsių grupių ir atlikėjų, tokių kaip „Saulės Kliošas“, Andrius Mamontovas, Jurga, Monika Linkytė, Monika Liu, „Vilnius JJazz Ensemble“ ir daugeliu kitų.

Giedrius yra išleidęs jau keturis savo kūrybos albumus, kuriuose skamba įvairi muzika – nuo modernaus džiazo iki vokalinio soulo ir ritmenbliuzo. Dalis jų įrašyti su garsiais amerikiečių muzikantais.

„Kaunas Jazz“ scenai jis ruošia specialią programą, kurioje galima tikėtis netikėtumų ir staigmenų – šio muzikanto kelias niekada nebuvo nuobodus ir nuspėjamas.

Po lietuvių muzikanto į sceną žengsiantis amerikietis Theo Crokeris vadinamas žmogumi, kuris trimitu sugeba pasakoti nuostabias istorijas.

Jungtinėse Valstijose džiazo studijas baigęs muzikantas vėliau septynerius metus praleido Kinijoje, kur praplėtė savo muzikinę paletę ir grojo įvairią muziką – nuo salsos iki hiphopo ir bliuzo.

Grįžęs į gimtinę, jis galingai į muzikos sceną įsiveržė 2014-aisiais išleistu albumu „Afro Physicist“, kurį prodiusuoti padėjo legendinė dainininkė Dee Dee Bridgewater.

Jaunas talentingas muzikas greitai sulaukė ryškiausių žvaigždžių dėmesio – kūrinį su juo įrašė trimitininkas Roy Hargrove‘as, į savo televizijos laidą pasikvietė legendinis prodiuseris Quincy Jonesas.

Ypač didelės sėkmės sulaukė 2019-aisiais išleistas Theo albumas „Star People Nation“ – jis buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausio šiuolaikinės instrumentinės muzikos albumo kategorijoje.

Theo Crokeris 2022-aisiais išleido jau septintąjį savo albumą „Love Quantum“, o metus vainikavo legendinio Mileso Daviso kūrybai skirtu koncertiniu albumu, įrašytu su Berlyno filharmonijos orkestru.

„Kaunas Jazz“ publika gali tikėtis kelionės po spalvingą ir turtingą Theo Crokerio muzikos pasaulį, kuriame dera džiazo, hiphopo ir popmuzikos elementai.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) Пт 26.04.2024 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas 44.00 - 54.00
Мероприятие Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Дата / Время Пт 26.04.2024 19:00
Место проведения Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Цена 44.00 - 54.00
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Организатор
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Рег. №: 135977836
НСО LT359778314
Мероприятие Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Дата / Время Пт 26.04.2024 19:00
Место проведения Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Цена 44.00 - 54.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет JORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) ПопулярноеПопулярноеJORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Купить билет SNARKY PUPPY (JAV) ПопулярноеПопулярноеSNARKY PUPPY (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет Dora Morelenbaum (Brazilija) ПопулярноеПопулярноеDora Morelenbaum (Brazilija) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Купить билет ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) ПопулярноеПопулярноеALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить