logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Helado Negro - Vilnius

Сб 02.03.2024 20:00
Kablys + Kultūra, Vilnius

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta Helado Negro! Kietos leidyklos „4AD” globojamas artistas iš JAV pavasarį Vilniuje pristatys naują albumą.

Mes juk sakėme, kad mus kamuoja naujų koncertų nuojautos!
Ne veltui. Skelbiam pirmą naują koncertą ir jo herojų – Helado Negro, kurio tikrasis vardas – Roberto Carlos Lange. Kovo 2-ąją dar vieną ausies dėmesio vertą svečią į Vilnių atgabens muzikos agentūra „8 Days A Week“. Norėsis eiti ir nusipirkti muzikos išgirdus Helado Negro balsą, tekstus ir kūrybą. Stebint jį ir jo gyvo pasirodymo estetika akivaizdu, kad daugiau nieko gyvenime daryti jis šiuo metu nenorėtų. Jo muzika lyg geriausia rinkoje terapija, kurios norėsis dar ir dar.

Linkim kiekvienam gyvai patirti ir aplankyti šį koncertą.

Helado Negro viešnagė sostinėje ir pasirodymas „Kablyje“ yra nemažas įvykis Vilniaus naktyje ir agentūros koncertų istorijoje. Kol kas tai pirmasis „8 Days A Week“ vardas, kurį pamatysi gyvai kitais metais. Helado Negro į Vilnių kovą užsuks ne be reikalo – čia jis pristatys naują ir dar neišleistą savo albumą. Tiesa, apie albumą „Phasor“ informacijos turim ne tiek ir daug. Šiandien į pasaulį buvo paleistas pirmasis albumo singlas „LFO“ ir gan keistas jo vaizdo klipas, kuriame vaidenasi pats Helado Negro.

Apsibrauk datą raudonai - gyvas Helado Negro pasirodymas įvyks kovo 2 d. „Kablio“ didžiojoje salėje. Ten pat, kur visai neseniai pasirodė ir kitas agentūros herojus „Oscar and the Wolf“. Helado Negro turas aprėpia visa Europą, Vilnius – jo dalis. „Kablio“ erdvės tokiam koncertui pats tas ir deramai nostalgiškos. Tai bus pirmoji jo viešnagė Baltijos šalyse, o tai dar labiau intriguoja. Kadangi geriausiai už viską kalba muzika, prašom pasitikėti - spausk daug kartų play, ir tada tiesiai į koncertą „Kablyje”.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Helado Negro pasirodymą sostinėje prekyba prasidės spalio 20 d., tačiau artisto fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką, o bilietai brangs. Presale’as baigiasi spalio 20 d. 10 val.

Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Raginam jais pasirūpinti iš anksto ir sutaupyti.
O ko čia delsti?

Apie Helado Negro

Helado Negro kūrybiškumui neužtenka vieno sceninio vardo ar vienos medijos. Itin daug dėmesio jis skiria savo vaizdo klipų stilistikai, albumų dizainui, daro daug kūrybinių eksperimentų, pats žaidžia kiną, režisuoja ir netgi filmuoja. Pavasarį Vilniuje laukiamas artistas apjungia prisiminimus, įspūdžius ir atmosferą, kad sukurtų detalius sapnų peizažus. Helado Negro savo dainų tekstuose naudoja dvi kalbas - anglų ir ispanų. Dauguma jo kūrinių apie jį patį ir pasaulį tuo pačiu metu. Jis meistriškai gali prisijaukinti bet kokią erdvę savo koncertui ir yra vienas šilčiausių šios kartos muzikantų industrijoje.

Mūsų pažintis su Helado Negro kūryba prasidėjo internetuose. Yep, jo leidinys „This Is How You Smile“ buvo kažkas tokio. Bene skambiausias albumo kūrinys „Running“ keitė mūsų gyvenimus ir tapo garso takeliu visiems gyvenimo atvejams. Net didžiausi snobai iš „Pitchfork“ albumui skyrė net 8.5 įvertinimą ir daug susižavėjimo šūksnių. Būtent tada visas pasaulis atrado Helado Negro ir dalinosi jo muziką internete.

Helado Negro vertas pažinties, susidomėjimo Lietuvoje ir tokio koncerto! Jo muzikos katalogas yra wow. Jo sąskaitoje jau 8 albumai, daugybė singlų, gyvų įrašų, garso takelių įvairiems projektams ir vaizdo klipų. Panašu, kad jo naujas albumas „Phasor“ bus savaip stebuklingas ir labai įdomus. Šis studijinis albumas bus devintas jo sąskaitoje ir antras su „4AD“.

Palaukim ir greitai išgirsim šį leidinį gyvai mūsų Vilniuje.

Atrask. Daugiau. Muzikos.

Helado Negro muzikos katalogas

https://youtu.be/X_aAjrtn4gY
https://youtu.be/L1DU0O-82BQ
https://youtu.be/u4mof-W6ggI
https://youtu.be/ILQCDfmhXYI
https://youtu.be/C6ul47p7NPI
https://youtu.be/HaOfenje23Y 

Live‘ai

https://youtu.be/rd_sD040py8
https://youtu.be/EBPjr4-ZGl4
https://youtu.be/KJdvUY_Dm84
https://youtu.be/p0x3aKmEu7M
https://youtu.be/fjwDl1kovAE
https://youtu.be/eGPFimGgaZE
https://youtu.be/yGVOMMdUqPI

Nuorodos

https://www.heladonegro.com
https://www.instagram.com/heladonegro
https://www.facebook.com/HeladoNegro
https://twitter.com/HeladoNegro
https://www.youtube.com/c/heladonegro

8 Days A Week

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Helado Negro - Vilnius Сб 02.03.2024 20:00 Kablys + Kultūra, Vilnius 31.00
Мероприятие Helado Negro - Vilnius
Дата / Время Сб 02.03.2024 20:00
Место проведения Kablys + Kultūra, Vilnius
Цена 31.00
Полезная информация

Durys atidaromos:  ~19:00
Pradžia: ~20:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kablys + Kultūra
Kauno g. 5 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие Helado Negro - Vilnius
Дата / Время Сб 02.03.2024 20:00
Место проведения Kablys + Kultūra, Vilnius
Цена 31.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Warhaus - Vilnius Warhaus - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет YUNGBLUD - Vilnius YUNGBLUD - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Jungle - Vilnius 2024 Jungle - Vilnius 2024 Kalnų parkas, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить