По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Hiperbolė projektas ''Aš dar dainuosiu'' | KĖDAINIAI

Сб 13.10.2018 19:00
Kėdainių arena, Kėdainiai

HIPERBOLĖ turas – aš dar dainuosiu

Legendinės grupės Hiperbolė dainas turbūt moka visa Lietuva. Turas „Aš dar dainuosiu“ nukels klausytojus į tuos laikus kuomet salė vienbalsiai dainuodavo kiekvieną grupės hita. Net 2-jų valandų programoje bus girdimi didžiausi grupės hitai ir vienos pirmūjų Hiperbolės dainų. Ilgametę patirtį turintys muzikantai, gyvi instrumentai, profesionali garso ir apšvietėjų komanda koncertą pavers nepamirštamu įspūdžiu kiekvienam. Grupės sąstatą sudaro: Artūras Minalga- vokalas ir gitara (Lietuvos ir tarptautinių bardu festivaliu laureatas ir nugalėtojas),  elektrinės gitaros virtuozas ir vienas geriausių Lietuvos gitaristų - Romas Rainys ( šiuo metu dar grojantis su grupe SEL ir Andriumi Mamontovu), Viačeslavas Lancovas-sintezatorius, pritariamasis vokalistas ir perkusia (Lietuvos ir tarptautiniu bardu festivaliu laureatas), Alvydas Šiaulys-bosine gitara, Tomas Rekašius-mušamieji. 

2-jų valandų programoje išgirsite populiariausias legendinės grupės HIPERBOLĖ dainas: Išgalvotas gyvenimas, Pamiršk mane, Laužai. Žingsniai. Meilei. Nepažįstamai draugei, Aš dar dainuosiu, Daktarai bei daugelį kitų nuostabių, melodingų dainų.

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Hiperbolė projektas ''Aš dar dainuosiu'' | KĖDAINIAI Сб 13.10.2018 19:00 Kėdainių arena, Kėdainiai
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Tik spalio 5 - 7 dienomis - 25% nuolaida visiems bilietams.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-25% tik spalio 5-7 dienomis*

* pasirinkti bilietus ''kaina su nuolaida''


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Kėdainiai 57171 Kėdainiai Литва
Организатор
MB ''Maitinimas ir Pramogos''
Nemuno g. 12A Šilutė
Тот же организатор