logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

IL DIVO - A New Day Tour

Пт 27.10.2023 20:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

Tarptautinė supergrupė „Il Divo“ surengs koncertą Vilniuje

Didžiausias Baltijos šalių renginių organizatorius „Live Nation Lietuva“ džiaugiasi galėdamas pranešti apie „Il Divo“ koncertą, kuris bus surengtas šių metų spalio 27-ąją dieną, penktadienį, „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje. Tai bus vienintelis tarptautinės topų viršūnėse esančios supergrupės „Il Divo“ koncertas Lietuvoje. Pasaulinėse gastrolėse „A New Day Tour“, kurių dalimi taps ir grupės koncertas Vilniuje, „Il Divo“ pristatys naujausią savo albumą „For Once In My Life“ ir atliks visus didžiausius savo hitus.

Bilietus į vienintelį „Il Divo“ koncertą Lietuvoje visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo penktadienio (gegužės 19 d.) 10 val. ryto. 
Trečiadienį (gegužės 17 d.) nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

„Il Divo“ - „Hola“: https://youtu.be/QsWqIbC7Vk0
 

Tarptautinė topų viršūnėse esanti supergrupė „Il Divo“ debiutavo 2004 m. ir akimirksniu sulaukė sėkmės. Debiutinis albumas „Il Divo“, kurio dainos skambėjo keturiomis kalbomis, pateko į perkamiausių albumų penketukus net 19-oje šalių, o aštuoniose iš jų užėmė pirmąją vietą. Grupė tapo unikalaus populiariosios operos žanro lydere, pelniusia neprilygstamą pasisekimą visame pasaulyje. Netrukus „Il Divo“ buvo pakviesta koncertuoti tokioms asmenybėms kaip JAV prezidentams George'ui Bushui, Billui Clintonui, Barackui Obamao ir net pačiai Anglijos karalienei.

„Il Divo“ - „Regresa A Mí (Unbreak My Heart)“: https://youtu.be/DJNzmNB48no
 

Per savo karjerą „Il Divo“ pardavė daugiau kaip 30 milijonų įrašų. Grupės albumai 33 šalyse pelnė 160 auksinių ir platininių apdovanojimų. „Il Divo“ surengė šešias grandiozines gastroles, kurių metų koncertavo visose svarbiausiose pasaulio vietose, įskaitant Brodvėjaus sceną.

„Il Divo“ - „Hallelujah“: https://youtu.be/VzB8xC_CwH8
 

„Il Divo“ išleido dešimt studijinių albumų, du koncertinius albumus, vieną geriausių hitų rinktinę, taip pat daugybę specialių
leidinių ir duetų su kitais atlikėjais, tokiais kaip Celine Dion, Toni Braxton, Kristin Chenoweth ar Michaelas Ballas ir daugeliu kitų. Naujausias grupės albumas „For Once In My Life: A Celebration Of Motown“ yra solidus ir džiaugsmingas grupės dainų albumas - kelionė į nesenstančią klasiką iš legendinių įrašų kompanijos „Motown Records“ saugyklų.

„Il Divo“ - „Mama“: https://youtu.be/Utm4T6lT7pE
 

Pasauline sensacija tapsančią grupę Il Divo 2003 m. atrado ir globojo TV laidų vedėjas, verslininkas ir įrašų prodiuseris, populiarių talentų šou „The X Factor“ ir „Got Talent“ frančizių kūrėjas Simonas Cowellas. Grupėje „Il Divo“ dainavo šveicarų tenoras Ursas Buhleris, prancūzų tenoras Sebastienas Izambardas, amerikiečių tenoras Davidas Milleris ir ispanų baritonas Carlosas Marinas. 2021 m. pabaigoje tęsiant pasaulines gastroles grupė netikėtai tragiškai neteko Carloso Marino. Pirmą kartą per savo 18 metų grupės nariai susidūrė su dilema, ar tęsti savo veiklą, ar ją nutraukti. Galiausiai, Davidas, Ursas ir Sebastienas apsisprendė tęsti, taip pagerbdami savo prarasto brolio Carloso atminimą.

„Il Divo“ - „Amazing Grace (Live)“: https://youtu.be/GYMLMj-SibU
Embedded:

Gastrolės, anksčiau vadintos „For Once In My Life Tour“, buvo pervadintos į „Greatest Hits Tour“ ir kiekvienas turo vakaras buvo skirtas atiduoti duoklę neįtikėtinai karjerai, kurią „Il Divo“ dalijosi su Carlosu Marinu. Prieš „Il Divo“ trejeto koncertuose prisijungė specialus kviestinis vokalistas, meksikiečių kilmės amerikiečių baritonas Stevenas LaBrie, kuris lydės grupę ir naujausiose 
„A New Day Tour“ gastrolėse.

„Il Divo“ - „Time To Say Goodbye“ (Live): https://youtu.be/vHBkxTnMhXY
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
IL DIVO - A New Day Tour Пт 27.10.2023 20:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 50.50 - 105.50
Мероприятие IL DIVO - A New Day Tour
Дата / Время Пт 27.10.2023 20:00
Место проведения AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Цена 50.50 - 105.50
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Lounge sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• Atskirą įėjimą ir rūbinę;
• Patogiausią vietą stebėti renginį;
• Išskirtinį meniu baruose;
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.
 
BONUS sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.
 
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena
Ozo g. 14 Vilnius Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие IL DIVO - A New Day Tour
Дата / Время Пт 27.10.2023 20:00
Место проведения AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Цена 50.50 - 105.50
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет LOREEN LOREEN Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas ПопулярноеПопулярное(Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Купить билет POMME - consolation European tour POMME - consolation European tour Vaidilos teatras, Vilnius
Купить билет (Kaunas) Jessica Shy - Pasaka ПопулярноеПопулярное(Kaunas) Jessica Shy - Pasaka Kauno Žalgirio arena, Kaunas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить