По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Išskirtinai ŠOPENAS'': Piotr KOSCIK

Вс 29.12.2019 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
13.00 - 16.00

VI Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

Piotr KOSCIK, fortepijonas (Lenkija - Austrija)

Programa: F. Šopeno kūriniai

Valsai op. 34: Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3

Valsas op. 64, Nr. 2, cis-moll

Noktiurnas op. 9, Nr. 2, Es-dur

Baladė op. 47, Nr. 3 As-dur

Noktiurnas op. 55, Nr. 2, cis-moll

Fantazija- Impromtu Nr. 4, cis-moll

Etiudas op.10, Nr. 12, „Revoliucinis”

Andante spianato ir Didysis polonezas op.22 

Fortepijono mylėtojams VI – asis muzikos festivalis „Kalėdinis Vilnius” šiemet paruošė ypatingą koncertų seriją „Organum” fortepijonų salone. Aukščiausio lygio instrumentais skambins daugelio konkursų laureatai ir tarptautinio pripažinimo sulaukę pianistai, tad klausytojai galės mėgautis geriausių pasaulių salių vertais koncertais ir Vilniuje. Vienas jų – lenkų pianistų PIOTR KOSCIK rečitalis, kuriame skambės garsiausio lenkų kompozitoriaus ir fortepijono genijaus F. Šopeno kūriniai.

Jaunasis pianistas įrodė galįs skambinti absoliučiai nepriekaištingai ir susilaukė griausmingų aplodismentų iš publikos sausakimšoje salėje”

-Frankfurter Rundschau

PIOTR KOSCIK gimė Ržešove (Lenkija), kur būdamas septynerių žengė pirmuosius žingsnius muzikoje, prof. Zannos Parchomowskos klasėje. 2014 m. jis baigė Vienos muzikos ir scenos menų universitetą, ten studijavo pas žymųjį prof. Olegą Maisenbergą. Neseniai P. Koscik baigė aspirantūrą „Scuola di Musica di Fiesole“ Florencijoje pas visame pasaulyje žinomą prof. Eliso Virsaladze.

P. Koscikas yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, įskaitant „Tarptautinį jaunųjų muzikų konkursą“ Enšede, kur pelnė antrąją vietą ir „Nyderlandų simfoninio orkestro specialųjį prizą“ - nacionalinį turą su orkestru. Miunchene „25-ajame Klavierpodium der Jugend“ konkurse jis gavo pirmąją vietą ir specialųjį prizą už geriausią klasikinės sonatos atlikimą. Be to, jis buvo apdovanotas Tarptautiniame Silezijos pianistų konkurse Zabrzėje ir Tarptautiniame muzikos konkurse Osakoje. P. Koscikas yra gavęs ne vieną apdovanojimą ir stipendiją, pavyzdžiui, „Jaunųjų talentų“ apdovanojimą, Lenkijos ministro pirmininko stipendiją, Vokietijos „Maschmann fondo“ apdovanojimą, Austrijos „Yehudi Menuhin fondo“ stipendiją ir Amerikos GP&P Trust. stipendiją.

Be koncertinio turo su Nyderlandų simfoniniu orkestru, jis taip pat yra koncertavęs su tokiais orkestrais kaip Bratislavos radijo simfoninis orkestras, Nacionalinis Kosovo simfoninis orkestras, Lenkijos Pietų Karpatų filharmonijos orkestras Ržešove, Zabrzės simfoninis orkestras ir Rumunijos Székelyföldi simfoninis orkestras.

P.Koscik koncertavo daugelyje Europos šalių, tokiose garsiose koncertų salėse kaip „Gasteig“ Miunchene, „Radiokulturhaus“ Vienoje, Paryžiaus „Monaco“ rūmai, „Kolaracas“ Belgrade, „Raudonoji salė“ Prištinoje, „Spiegel“ Zvolėje, „Nationaal Muziekkwartier“ Enšede, „Steinway Haus“ Miunchene ar Artūro Rubinšteino filharmonija Lodzėje. Jis yra pasirodęs ir daugelyje prestižinių festivalių, tokių kaip „Palermo Classica“, Tarptautinis Šopeno festivalis, „Kartause Gaming“, „Chopiniade“ Frankfurte prie Maino, „Piano Fest“ Prištinoje, „Muzyka na poziomie“ Zabrzėje ir kt.

P. Koscik yra dalyvavęs meistriškumo kursuose visame pasaulyje kartu su tokiais garsiais pianistais kaip Dang Thai Son, Matti Raekallio, Michel Béroff, Elzbieta Tarnawska ir Alicja Paleta-Bugaj. Dar studijuojant Vienoje P. Koscik buvo pripažintas už puikią F.Šopeno muzikos interpretaciją ir tapo jauniausiu Tarptautinės Šopeno draugijos Vienoje tarybos nariu. Pirmajame P. Koscik solo CD įrašyti F.Šopeno ir F.Listo kūriniai, kuriuos išleido Austrijos leidybos kompanija „Redpmusic“.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''Išskirtinai ŠOPENAS'': Piotr KOSCIK Вс 29.12.2019 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius 13.00 - 16.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Fortepijonų salonas ORGANUM
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Рег. №: 303224736
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет ''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI ПопулярноеПопулярное''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.00 - 11.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет ''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ ПопулярноеПопулярное''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет ''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) ПопулярноеПопулярное''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет "Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) ПопулярноеПопулярное"Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Rusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ ПопулярноеПопулярноеRusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!