По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Išskirtiniai grupės Mango jubiliejiniai koncertai | ŠIAULIAI

Чт 04.04.2019 18:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
19.00 - 29.00
Išskirtiniai „Mango“ 20-mečio koncertai atkeliauja į kitus Lietuvos miestus

Grupė „Mango“, pernai spalio 20 d. pilnutėlėje Klaipėdos Švyturio arenoje surengusi jubiliejinį dvidešimtmečio koncertą, nori pradžiuginti savo gerbėjus ir kituose miestuose. Netrukus „Mango“ surengs jubiliejinį 8 koncertų turą skirtinguose Lietuvos miestuose ir padovanos gerbėjams kruopščiai paruoštą du kūrybinius dešimtmečius apimančią programą.

Merginos po įspūdingo koncerto Klaipėdoje sulaukė gausybės gerbėjų laiškų su prašymu koncertus surengti ne tik uostamiestyje, bet ir kituose miestuose. Grupė į gerbėjų norus atsižvelgė, tad kartu prisiminti dvidešimtmetį galės ir tie, kurie į jubiliejinį koncertą Klaipėdoje atvykti negalėjo. Grupė „Mango“ savo išskirtinius pasirodymus surengs: kovo 28 d. Kaune Renginių Oazėje; kovo 29 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre; kovo 30 d. Marijampolės kultūros centre; balandžio 3 d. Utenos kultūros centre; balandžio 4 d. Šiauliuose koncertų salėje „Saulė“;  balandžio 7d. Panevėžyje bendruomenių rūmuose.

Grupė, kaip ir didžiajame jubiliejiniame koncerte žada iš tiesų įspūdingą pasirodymą. Koncerte skambės populiariausios visų laikų grupės „Mango“ dainos.

„Norime pakartoti tą nuostabų šou, kad visi gerbėjai galėtų tai pamatyti. Kiekviename mieste surengsime išskirtinį teatralizuotą pasirodymą su įspūdingomis video projekcijomis”, – sakė grupės senbuvė Rima.

Rima džiaugiasi, jog dar kartą  vėl prie grupės trumpam ypatingam turui prisijungia Viktorija.

„Dalyvavimas šiuose jubiliejiniuose koncertuose visoje Lietuvoje bus puiki proga dar kartą susitikti su žmonėmis ir atiduoti visą širdį”, – sakė Viktorija.

Taigi vienoje scenoje kartu ir vėl pasirodys Rima Petrauskytė-Paulauskienė, Viktorija Perminaitė-Emanuel, Gabija Sruogiūtė bei Justina Dovydėnė.

https://www.youtube.com/watch?v=WjrXMSAI3Y8
https://www.youtube.com/watch?v=xDr6Xs8K1pI
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Išskirtiniai grupės Mango jubiliejiniai koncertai | ŠIAULIAI Чт 04.04.2019 18:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai 19.00 - 29.00
Полезная информация
Bilietai brangs!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Tilžės g. 140 Šiauliai Литва
Организатор
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda
Другие даты Тот же организатор То же место проведения