logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Izraelio muzikantų grupė ''Jerusalem Vibes Concord''

Сб 11.11.2023 18:00
Kauno menininkų namai, Kaunas

Pirmą kartą Kaune pasirodys iškilių Izraelio muzikantų grupė „Jerusalem Vibes Concord“!


Be galo džiaugiamės galėdami pranešti, kad pirmą kartą Kauno istorijoje Izraelio muzikinę kultūrą pristatys pasaulinio lygio menininkų grupė “Jerusalem Vibes Concord“!


Lapkričio 11 d. 18.00 Kaune, labai jaukioje, puikiai pažįstamoje Kauno menininkų namų salėje (iš viso 100 vietų), pasirodys nuostabūs muzikantai iš Izraelio, kurie sugebėjo ne tik įsikūnyti į savo kūrybą ir labai ryškiai, ugningai išreikšti senovės Artimųjų Rytų melodijas, ritmus ir emocijas, bet ir sujungti šį išskirtinį multikultūrinį paveldą su šiuolaikinėmis technologijomis ir erdvinėmis aranžuotėmis!


Muzika atliekama tik gyvai, tačiau įvairių procesorių, moderniausių įrenginių dėka užburtas klausytojas leisis į nuostabią pusantros valandos trukmės muzikinę kelionę, kurioje susikirs skirtingos epochos ir skirtingos kultūros!


Taigi norime pristatyti šaunius​​Izraelio muzikantus, kurie savo kūrybiškumu sužavėjo visą pasaulį!


Tai seksuali ir charizmatiška ANA AGRE – elektrinis smuikas, procesoriai ir efektai,
garsus džiazo kompozitorius, pianistas ir aranžuotojas MIKHAIL AGRE – analoginiai sintezatoriai, vokoderis ir elektroninės muzikos magas, vienintelis pasaulyje žydas sufijus maestro YEHUDA IVGI – elektroniniai sempleriai, klavišiniai.


(Beje, kuluaruose kalbama, kad visi projekto muzikantai priklauso įvairioms slaptoms ir mistinėms judaizmo organizacijoms, tačiau jų aukštas rangas neleidžia šios informacijos viešinti! Tačiau gebėjimas susieti savo sąmonę su slaptais kosminio proto šaltiniais ir leidžia pasisemti įkvėpimo bei idėjų, kurios vėliau įkūnijamos nuostabioje muzikoje).


Projektas, kuris vadinasi Jerusalem Vibes Concord  yra laukiamas svečias daugelyje pasaulio džiazo ir etno muzikos festivalių!


JVC muzikinio projekto idėjos autorius – kompozitorius ir klavišininkas iš Jeruzalės Mikhail Agre, daugybės džiazo festivalių dalyvis ir laureatas, muzikos pasaulyje žinomas kaip charizmatiška amenybė ir kūrėjas, turintis originalų ir savitą požiūrį į muziką!


Muzikinis menas Artimuosiuose Rytuose visada buvo apdovanotas ypatinga sakraline prasme ir gyliu!


Garso pagrindas – vibracija/svyravimas – yra mūsų Visatos egzistavimo pagrindas, todėl neša didžiulę dvasinę naštą. O tai, kad pats projektas atsirado ypatingoje energetinėje vietoje – Jeruzalėje – mieste, kuris yra planetos dvasinis rezonatorius, tampa papildomu veiksniu, pabrėžiančiu nagrinėjamo iškilaus kultūros reiškinio išskirtinumą, kuriuo Lietuvos meno gerbėjai galės mėgautis gyvai!


JVC muzikinis projektas yra uždeganti ir tuo pačiu meditatyvi chasidų, knaanų, magrebo ir daugelio kitų Pažadėtojoje žemėje gyvenančių tautų ir religinių tradicijų sintezė, derinama su baroko epochos muzika ir praturtinta elektroninių instrumentų skambesiu!


Tokia turtinga muzikinė sintezė išskirtiniame projekto muzikantų pasirodyme sukelia galingą energijos proveržį, kuris, pasiekęs kiekvieno besižavinčio žiūrovo ir klausytojo širdį, sulaukia dar galingesnio atsako!
Tokie pasirodymai būna tik kartą gyvenime!


Paskubėkite įsigyti bilietus, kadangi salėje vietų skaičius ribotas!
Bilietai į unikalų grupės Jerusalem Vibes Concord koncertą lapkričio 11 d. 18.00 Kauno menininkų namuose, adresu: V.Putvinskio g. 56-1  parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Visa informacija dėl bendradarbiavimo, meet&greet, koncertų ir bilietų užsakymo telefonais: +370 677 00699, +370 618 01331, +370 671 76502,

Ukrainos piliečiams įėjimas nemokamas (būtina išankstinė registracija +370 677 00699, +370 671 76502

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Izraelio muzikantų grupė ''Jerusalem Vibes Concord'' Сб 11.11.2023 18:00 Kauno menininkų namai, Kaunas
Мероприятие Izraelio muzikantų grupė ''Jerusalem Vibes Concord''
Дата / Время Сб 11.11.2023 18:00
Место проведения Kauno menininkų namai, Kaunas
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos:
- 10% nuolaida perkant 3 ir daugiau bilietų

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kauno menininkų namai
Putvinskio gatvė 54 Kaunas Литва
Организатор
Onesa, UAB
Ligoninės g. 6 – 15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 306231390
Мероприятие Izraelio muzikantų grupė ''Jerusalem Vibes Concord''
Дата / Время Сб 11.11.2023 18:00
Место проведения Kauno menininkų namai, Kaunas
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Kauno menininkų namai, Kaunas
Купить билет Vilniuje unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''! Vilniuje unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''! J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить