logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Jessica Shy - Arena Show

Пт 16.12.2022 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Jessica Shy kviečia į svarbiausią gyvenimo koncertą

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į svarbiausią gyvenimo koncertą. Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja gruodžio 16-ąją dieną surengs grandiozinį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Didžiausioje šalyje arenoje skambės ne tik garsiausios Jessica Shy dainos „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir šios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“, bet ir nauji kūriniai iš būsimo albumo.

Bilietus į Jessicos Shy koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo pirmadienio (rugsėjo 19 d.) 10 val. ryto. Penktadienį (rugsėjo 16 d.) nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti grupės „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Jessica Shy - „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/HSSKqiydHpo

„Kviečiu į didžiausią ir įsimintiniausią savo gyvenimo kocertą, kurį surengsiu kartu su grupe. Dainuoti didžiausioje šalies arenoje bus mano svajonės išsipildymas ir vienas svarbiausių įvykių mano gyvenime“, - sako Jessica Shy.

Jessica Shy - „Šokam lėtai“: https://youtu.be/uu7OHL52Kxg

Jessica Shy įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Įsimintiniausiame dainininkės koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Nors daug dalykų laikoma paslaptyje, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad kartu su dainininke į sceną pakils nemažai gerai žinomų svečių.

Jessica Shy – „Viskas, ką turiu“: https://youtu.be/EdtKQHOPDiM

„Labiausiai į koncertą kviečiu tuos ištikimiausius gerbėjus, kuriuos per šiuos metus, vienaip ar kitaip lydėjo mano muzika. Pažadu, jog kiekvienas išgirs dainą sau ir pajaus puokštę emocijų, kurios išliks ilgam“, - sako Jessica Shy. „Tikiu, kad man ypatingai svarbus koncertas patiks visiems, kurie muzikos klausosi ne tik ausimis, bet ir širdimi“.

Jessica Shy – „Rožė“: https://youtu.be/qd9NBxFviJk

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jessica Shy - Arena Show Пт 16.12.2022 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.70 - 58.70
Мероприятие Jessica Shy - Arena Show
Дата / Время Пт 16.12.2022 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 38.70 - 58.70
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 16 d. iki 30 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие Jessica Shy - Arena Show
Дата / Время Пт 16.12.2022 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 38.70 - 58.70
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет 8 Kambarys 8 Kambarys Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 29.20
Купить билет Daddy Was A Milkman su Orkestru ПопулярноеПопулярноеDaddy Was A Milkman su Orkestru Kauno Žalgirio arena, Kaunas 41.70 - 61.70
Купить билет Palaye Royale Palaye Royale Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 45.20
Купить билет Robbie Williams XXV TOUR Robbie Williams XXV TOUR Kauno Žalgirio arena, Kaunas 223.70
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить