По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jubiliejinis prof. A. Budrio koncertas su orkestru ''Trimitas''

Сб 02.03.2019 16:00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius
7.00
Jubiliejinis prof. Algirdo Budrio koncertas su orkestru „Trimitas

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į ilgamečio vadovo, LMTA prof. Algirdo Budrio, jubiliejinį koncertą, įvyksiantį kovo 2 d. 16 val. Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje.

Dalyvauja prof. A. Budrys ir jo mokiniai: Rimvydas Savickas, Ąžuolas Paulauskas, Vytautas Giedraitis, Marius Kavaliauskas.
Dirigentas Ugnius Vaiginis.

Programoje: C. M. von Weber Fantazija ir Adagio op. 34, F. Mendelssohn Bartholdy Koncertinė pjesė Nr. 2 d-moll op. 114, B. Kovacs Sholem Aleichem, A. Shaw, R. Feidman ir kitų kompozitorių kūriniai.
Klarnetininkas prof. A. Budrys – vienas žymiausių Lietuvos kultūros ir meno veikėjų, tai nusipelnęs pedagogas, talentingas atlikėjas, nenuilstantis šiuolaikinės lietuvių bei užsienio kompozitorių kūrybos propaguotojas, pasaulyje pripažintas klarneto muzikos atlikėjas. Prof. A. Budrys nuolat žavėjo klausytojus bei kritikus virtuoziška technika, gražiu instrumento garsu, puikiu stiliaus pojūčiu, subtiliu meniniu skoniu, intelektu, kūrybingumu ir valia. Tai savybės, kurios leido jam aprėpti ne tik visą pagrindinį klarneto solo, bet ir įvairių stilių kamerinės muzikos repertuarą – nuo J. Stamitzo iki O. Messiaeno. A. Budrys – puikus prancūzų muzikos žinovas ir vienas aktyviausių jos populiarintojų Lietuvoje, daug prisidėjęs, kad klarneto muzika nuolat skambėtų koncertų salėse.

Su prof. A.Budrio kūrybine ir pedagogine veikla siejamas pučiamųjų instrumentų suklestėjimas Lietuvoje.

Už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, profesorius Algirdas Budrys 1999 m. apdovanotas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino 4-ojo laipsnio ordinu, jam paskirta Lietuvos Respublikos Vyriausybės meno premija.

„Jubiliejinis prof. Algirdo Budrio ir „Trimito“ orkestro koncertas“ kovo 2 d. 16 val. Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilnius).
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jubiliejinis prof. A. Budrio koncertas su orkestru ''Trimitas'' Сб 02.03.2019 16:00 Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 7.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-3
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Место проведения
Arsenalo g. 3A Vilnius Литва
Организатор
VPIO ''Trimitas''
T. ŠEVČENKOS G. 19A Vilnius Vilnius