logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

KADRI VOORAND autentiškos melodijos kartu su Mihkel Mälgand (Estija)

Вс 27.10.2024 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda

Autentiškos muzikos talentas iš Estijos Kadri Voorand pirmą kartą koncertuoja Lietuvoje

Kadri Voorand yra dievinama Estijoje ir pasaulyje estų dainininkė, dainų autorė ir ypatingų šou kūrėja, kviečiama ir laukiama visose salėse, įskaitant ir Talino filharmonują, pasaulio muzikos festivaliuose. Jos unikalus tradicinės muzikos, folkloro, džiazo ir improvizacinės popmuzikos derinys bei nuoširdūs pasakojimai koncertų metu pristato ją kaip vieną autentiškiausių atlikėjų šiandieninėje Europos scenoje. Spalio mėnesio pabaigoje K. Voorand kartu su Mikheliu Mälgandu (kontrabosas, gitara) atvyksta į Lietuvą. Duetas surengs tris išskirtinius pasirodymus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

K. Voorand laimėjo beveik visus Estijoje rengiamų geriausių muzikos kūrėjų apdovanojimus, net keturis kartus tapo Estijos muzikos nugalėtoja („Estonian Music Awards“), bendradarbiavo su įvairiais pripažintais muzikantais, įskaitant garsų dirigentą ir kompozitorių Kristjaną Järvi bei popmuzikos atlikėjus, tokius kaip NOËP.

2020 m. kūrėja pasirašė sutartį su viena svarbiausių Europos džiazo įrašų kompanijų ACT, tai atvėrė jai kelius į tarptautinius festivalius: nuo Londono iki svarbiausio festivalio Kinijoje „The Beijing Nine Gates Jazz Festival“. Nors jos kūryba ir atlikimas priskiriamas prie džiazo stiliaus, vis dėlto, ji pritraukia žymiai platesnę publiką nei džiazo gerbėjus dėl savo itin asmeniškų ir atvirų muzikinių pasakojimų ir įstabaus visa užpildančio balso. Pasirodymų metu Kadri mėgsta įtraukti klausytojus į savo istorijas, kad jie pasijustų jų dalimi. Rituališki ir intymūs gyvi spektakliai kartu su bosistu Mihkeliu Mälgandu, priviliojantys pilnutėles sales gimtojoje šalyje, užkėlė šį duetą ant prestižinių didžiųjų miestų scenų – Londono, Berlyno ir kitų, kur angliškai ir estiškai atliekamos autentiškos melodijos jaudina visus.

 

„Džiazo, folkloro ir popmuzikos susiliejimas su apgalvotomis šių išskirtinių muzikantų aranžuotėmis kuriam laikui nukelia mus į kitą pasaulį," – Kadri Voorand pasirodymą apibūdino leidinys „London Jazz“.

„Voorand paliečia žmonių kūną ir sielą," - rašė „London Jazz News“.

„Kadri Voorand yra labai žmogiška, labai artima visiems žmonėms. ... Nesvarbu, ar groja fortepijonu, smuiku ar vos nykščiu prisiliesdama prie fortepijono, publika įsimena kiekvieną natą, o paprašyta prisijungti - dainuoja išvien su atlikėja," – Didžiosios Britanijos muzikos žurnalo „Jazzwise“ atsiliepimas.

„Voorand interpretacijos svyravo nuo šnabždesių, juokelių ir romantiškų murmėjimų iki sklandaus, intymaus pasakojimo. Net neišversta kalba buvo aiški," - pareiškė „All about jazz“.


Muzikos apdovanojimų prizininkas Mihkel Mälgand yra vienas aktyviausiai muzikuojančių kontrabosininkų Estijoje. Jis bendradarbiavo su nuostabiomis džiazo žvaigždėmis Kurt Elling, Nils Landgren, Dave Liebman ir kitais. M. Mälgand kartu su Voorand įrašė albumą „Duetu su Mihkel Mälgand“.

Kadri ir Mihkel scenoje stipriai jaučia vienas kito muzikos ritmą, todėl jų improvizacijos skamba harmoningai, gerai suderintu duetu. Pažįstamos pop muzikos melodijos ir virtuoziška aukšto profesionalumo technika smelkiasi klausytojams į širdis. Galingos, širdį veriančios baladės dueto programoje skamba šalia ritmiškų hiphopo ritmų, kurie yra lydimi visiškai unikalaus garsų skambesio, jų apsisukimų ir netikėtų, drąsių dainų tekstų. Kartu jie grojo daugelyje renginių Estijoje ir užsienyje, prestižiniuose festivaliuose.

Lietuvoje Estijos muzikos dievaitės Kadri Voorand duo vieną po kito surengs tris koncertus, jie įvyks spalio mėnesį: 26 dieną - Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, 27-ąją - Klaipėdos koncertų salėje ir 28 dieną - Kauno filharmonijoje.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
KADRI VOORAND autentiškos melodijos kartu su Mihkel Mälgand (Estija) Вс 27.10.2024 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 25.20 - 39.20
Мероприятие KADRI VOORAND autentiškos melodijos kartu su Mihkel Mälgand (Estija)
Дата / Время Вс 27.10.2024 18:00
Место проведения Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Цена 25.20 - 39.20
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
Klasikos degustacija, UAB
Klasikos degustacija, UAB
Mindaugo st. 27 - 28 Vilnius
+370 65924000
Рег. №: 304445246
Мероприятие KADRI VOORAND autentiškos melodijos kartu su Mihkel Mälgand (Estija)
Дата / Время Вс 27.10.2024 18:00
Место проведения Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Цена 25.20 - 39.20
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить