По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kalėdos su MANTU | Vilnius

Чт 26.12.2019 20:00
Tamsta Klubas, Vilnius
24.00

Kalėdos su Mantu – tradicija sugrįžta!

Vienas charizmatiškiausių ir ryškiausių Lietuvos muzikos atlikėjų – Mantas – šv. Kalėdas kviečia švęsti jaukiame, betarpiškame koncerte. Renginiui pasirinkta vieta – gyvos muzikos klubas „Tamsta“ – ne atsitiktinumas. Kalėdinio koncerto draugų rate tradiciją grąžinantis Mantas kitur tokio formato net neįsivaizduotų. Kelerius metus iš eilės, nuo pat klubo atsidarymo ir atlikėjo muzikinės karjeros pradžios, kiekvienos Kalėdos buvo švenčiamos būtent taip – su Mantu. Praėjus daugiau kaip dešimt metų – tradicija sugrįžta.

Šįkart kviesdamas koncertuoti gyvos muzikos grupę, atlikėjas Mantas to neįvardijo kaip darbo, tai labiau skambėjo kaip kvietimas pabūti kartu. Kartu su Mantu, kartu su šeimomis, žmonomis, vaikais ir draugais. 

Šis koncertas yra skirtas būtent tiems, kurie šventinį vakarą nori praleisti jaukiai ir šiltai, tiems, kurie nori susitikti su draugais, su šeima, giminėmis, tačiau nenori pasilikti namuose. Į koncertą atlikėjas kviečia užsukti su brangiausiais žmonėmis ir kartu sukurti nepakartojamą šventę. Juk koncerto magija įvyksta tik dėl atlikėjų ir publikos dueto.   

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kalėdos su MANTU | Vilnius Чт 26.12.2019 20:00 Tamsta Klubas, Vilnius 24.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Tamsta Klubas
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Литва
Организатор
Meno upė, UAB
Pragiedrulių sodų g. 3-oji 3, Vilnius
tautvydas.renginiai@gmail.com/+37062665364
Рег. №: 304984546
НСО LT100012117312