logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Grąžinimai. Nukeltas į Compensą

Чт 15.12.2022 19:00
Avia Solutions Group arena, Vilnius
26.20 - 46.80

Informuojame, kad Kastyčio Kerbedžio turo „Taip“ koncertas, turėjęs vykti gruodžio 15 d. Vilniuje „Avia Solution Group“ arenoje, dėl joje vykdomų rekonstrukcijos darbų nukeliamas į 2022 m. gruodžio 8 d. „Compensa“ koncertų salėje. Pinigus už įsigytus bilietus galima susigrąžinti kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti  savo paskyroje www.tiketa.lt.

Koncerto organizatoriai visiems, pirkusiems bilietus į šį koncertą, dovanoja 20 proc. nuolaidą į gruodžio 8 d. koncertą. Norint gauti nuolaidos kodą, prašome iki rugpjūčio 1 d. parašyti el. paštu info@bravoevents.lt. Prie laiško prašome prisegti turimus bilietus.


Kastyčio Kerbedžio turo TAIP koncertai nukeliami į 2022 m. Koncertas Vilniuje „Avia Solution Group“ arenoje nukeliamas į 2022 m. gruodžio 15 d., koncertas Panevėžyje „Cido“ arenoje – į 2022 m. gruodžio 25 d. Visi, iki šiol įsigyti bilietai, galios.

Jei nauja renginio data netinka, savo bilietus galite iškeisti į Organizatoriaus kuponus. Kuponais galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus to paties Organizatoriaus renginius. Kuponai galios 12 mėn. nuo jų išdavimo.

Jei norite bilietus iškeisti į kuponus, iki 2021 m. gruodžio 12 d. parašykite laišką el. paštu info@bravoevents.lt su šia informacija:  

Jūsų elektroninis paštas, kuriuo buvo pirkti bilietai  

Bilieto (-ų) nuotrauką (-as), kad matytųsi bilieto numeris  

Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)  

Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:   

Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „BRAVO EVENTS“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.  

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis ryžtasi dar vienam gyvenimo nuotykiui ir kviečia į jį pasinerti ir savo klausytojus. Dainininkas metų pabaigoje surengs įspūdingiausią turą savo karjeroje! Gruodį į koncertinio turo „Taip!“ pasirodymus garsiausias muzikinės scenos senelis kviečia didžiųjų miestų gyventojus ir svečius. Ilgai lauktas koncertas Panevėžyje vyks pačią magiškiausią metų dieną – gruodžio 25-ąją „Cido“ arenoje. Šv. Kalėdos skambant žinomiausioms Kastyčio Kerbedžio dainoms taps dar labiau įsimintinos ir kupinos šiltų emocijų.

„Taip“ taps trečiuoju K. Kerbedžio turu per arenas ir jis žada būti išties stulbinantis. Be to, jis įvyks po dvejų metų priverstinės pertraukos, tad dainininkas be galo pasiilgo savo klausytojų ir parengė daug staigmenų ir naujų dainų.

Pats atlikėjas, šiuo metu intensyviai dirbantis prie naujų dainų, ruošia ypatingą kelių dalių programą. Ji apims ir senąją jo kūrybą, neatsiejamą nuo tokių dainų kaip „Dėl Tavęs galiu“, „Pienių vynas“, „Sakale, lėk“ ar „Nakty“, ir naujausius hitus, įskaitant Ukrainai skirtą „Ar daug prašau“ ir paslaptingą bei romantišką dainą „Pilnatis“.

Ne mažiau svarbus K. Kerbedžiui ir vaizdas. Jis puikiai žino, ką jo koncertuose turi matyti žiūrovai, todėl daug dėmesio skiria vizualiems sprendimams, šviesoms ir, žinoma, kostiumams. Nepriekaištingu stiliumi scenoje ir gyvenime pasižymintis atlikėjas jau numatęs, kaip atrodys turo koncertuose ir kiek kostiumų per juos pakeis. Ir jie visi gulės tobulai!

Apgalvodamas kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, atlikėjas aukštus reikalavimus kelia ir sau, ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Todėl visi jo koncertai neatsiejami nuo kokybiško atlikimo, techninių sprendimų ir nenumaldomos energijos, kuria spinduliuoja pats senelis.

Visi iki šiol įsigyti bilietai į K. Kerbedžio koncertinį turą „Taip“ Panevėžyje galios, jų keisti nereikia.

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Grąžinimai. Nukeltas į Compensą Чт 15.12.2022 19:00 Avia Solutions Group arena, Vilnius 26.20 - 46.80
Мероприятие Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Grąžinimai. Nukeltas į Compensą
Дата / Время Чт 15.12.2022 19:00
Место проведения Avia Solutions Group arena, Vilnius
Цена 26.20 - 46.80
Место проведения
Avia Solutions Group arena
Ozo g. 14 Vilnius Литва
Организатор
Bravo events, UAB
Ukmergės g. 223
(85) 2194353
Рег. №: 302711794
НСО LT100006600811
Мероприятие Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Grąžinimai. Nukeltas į Compensą
Дата / Время Чт 15.12.2022 19:00
Место проведения Avia Solutions Group arena, Vilnius
Цена 26.20 - 46.80
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить