По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

KĘSTUTIS VAIGINIS & HERNAN ROMERO (Lietuva, JAV)

Пт 26.04.2019 18:00
Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
11.00
Garsus argentiniečių gitaristas, JAV gyvenantis Hernanas Romero jau ne tik moka ištarti nemažai žodžių lietuviškai, bet po dar kelerių metų tikriausiai galėtų parašyti ir knygą apie keliones į Lietuvą. Jau pasimetėme skaičiuodami, bet ši jo viešnagė Lietuvoje bus mažiausiai dešimta.

Kartu su savo bičiuliu, vienu žymiausių Lietuvos džiazo saksofonininku Kęstučiu Vaiginiu jis išmaišė visą mūsų šalį, o šįkart Kaunas Jazz programoje pasirodys net tris kartus – Raudondvaryje, Jurbarke ir Joniškyje, į kurį mūsų festivalis užsuks pirmą sykį.

Garsios dainininkės Estelos Raval sūnus Hernanas Lietuvos publiką papirko ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais.

Hernan Romero ir Estela Raval - „La Vida Nueva“ https://youtu.be/ohxBvsaZ2RY

Niujorke kelią į didįjį džiazo žaidimą prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su ne kartą Kaune koncertavusiu gitaros didmeistriu Alu Di Meola – nuo 1990-ųjų Hernanas padėjo įrašyti kone dvidešimt šio muzikanto albumų.

Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais atlikėjais, tarp jų ir su populiariąja Alicia Keys.

Kęstučio Vaiginio džiazo klausytojams jau net nebereikia išsamiai pristatyti. Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas keliolika metų publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Berkmanas, Edas Howardas ir daugelis kitų garsenybių, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Malaizijos, Azerbaidžano ir Pietų Afrikos.

Bebop, Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis kartu su Hernanu Romero koncertuose kuria jaukią atmosferą, o daugybė kartu surengtų koncertų leidžia šiam duetui vienas kitą jausti iš pusės natos – tai patvirtins būriai jų pasirodymuose jau apsilankiusių Lietuvos klausytojų.

Kęstutis Vaiginis & Hernan Romero „Una De Esas Lunas“ https://youtu.be/D7P3nQAIaHk
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
KĘSTUTIS VAIGINIS & HERNAN ROMERO (Lietuva, JAV) Пт 26.04.2019 18:00 Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis 11.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Miesto a. 4B Joniškis Литва
Организатор
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
Другие даты Тот же организатор