По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Klasikiniai romansai ir dainos. Itališkos, lietuviškos, ispaniškos

Вт 13.10.2020 19:00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius
12.00 - 16.00

Klasikinės muzikos spektaklis publikos jausmus pakelia iki ekstazės

KŪRĖJAI:
Donato Ravini, tenoras (Italija)
Aistė Pilibavičiūtė, sopranas
Aleksandras Vizbaras, fortepijonas
Vigailė Karpavičiūtė, vedėja

Vilniaus Taikomosios dailės ir dizaino koncertų salėje 2020 metų spalio 13 d. rengiamas  klasikos koncertas, kuris šios vasaros turo metu publiką nuvedė iki ekstazės. Koncertą kuria ir scenoje pristato tarptautinė komanda – tenoras ir meno vadovas Donato Ravini iš Italijos, prodiuserė ir vedėja Vigailė Karpavičiūtė, sopranas Aistė Pilibavičiūtė ir pianistas Aleksandras Vizbaras.  Programą sudaro dvi dalys – pirmojoje draugauja italų ir lietuvių kompozitoriai, antrojoje – italų ir ispanų kūrėjai. Čia puikuojasi Albeniz, Tosti, Granados, Bovio, Di Capua, Leoncavallo, Dvariono, Kuprevičiaus ir kitų nemirtingų autorių kūriniai.

Renginio autorius Donato Ravini kūrinius programai atrenka remdamasis savo menininko skoniu ir galvodamas apie emocijas, kurias kartu su kitais artistais perduos publikai. Vadovas taip pat parengia specialią prezentaciją, kuri yra vertinga ir primena įdomius faktus apie klasikinės muzikos kūrėjus, taip pat kitus tekstus, kurių dėka koncertas tampa tarsi užbaigtas ir unikalus meno kūrinys.  Klasikinis šou pristatomas nuostabioje aplinkoje, ir publikos emocijos pasiekia euforiją.

Bilietus galima įsigyti bilietai.lt ir prieš koncertą (dėl riboto vietų skaičiaus rekomenduojama rezervuoti telefonu 865924000)

SAUGUMAS. Koncerto svečiai bus sodinami laikantis LR rekomendacijų ir reikalavimų, kad būtų išvengta rizikos užsikrėsti Covid 19 virusu.

"Be kultūros visuomenė miršta." (Pier Paolo Pasolini)

Apie atlikėjus

Donato Ravini yra operos tenoras ir klasikos kūrinių interpretuotojas, sėkmingų klasikinių pasirodymų autorius, meno vadovas. Solistas įgijo italų belcanto išsilavinimą pas žymų Italijos baritoną maestro Lino Puglisi. Artistinį pagrindą padėjo didžiojo teatro ir kino mokytojai Dario Fo (Nobelio premija už literatūrą), Silvano Agosti (kino filmų autorius, rašytojas ir poetas) ir kiti. Didelė darbo scenoje patirtis su žymiais ir talentingais menininkais sukūrė jį kaip įvairiapusišką artistą. Donato Ravini koncertuose atlieka arijas ir duetus iš žymiausių operų, neapolietiškas klasikines dainas iš auksinio laikotarpio ir klasikinius ispaniškus romansus, interpretuoja klasikiniu stiliumi pagal italų belcanto tradicijas.

Nuo 2015 metų klasikos programas pristato ir Lietuvoje. Surengė koncertus su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kameriniu orkestru ir dirigentu Martynu Staškumi, sopranu Joana Gedmintaite ir kitais Lietuvos muzikantais, dainininkais.

Aistė Pilibavičiūtė yra operos solistė-sopranas. 2018 metais Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pripažinta geriausia soliste, tais pačiais metais nominuota auksiniam scenos Kryžiui už Iljos vaidmenį. Aistė sukūrė ryškius vaidmenis LNOBT pastatymuose: operetėse „Linksmoji našlė“, „Vienos kraujas”, operose „Bohema“, „Karmen“, „Penki Merės stebuklai“. Šviežiausi Aistės vaidmenys operose yra Džiuljeta iš Bellini „Montekiai ir Kapulečiai“ , Ilja ir Siuzana iš  Mozart  kūrinių “Idomenėjas”, “Figaro vedybos”.

A.Pilibavičiūtė anksti sulaukė tarptautinio pripažinimo – dar būdama studentė ji pateko tarp 19 geriausių pasaulio dainininkų prestižiniame „Neue-Stimmen“ konkurse Vokietijoje; diplomą ir publikos simpatijų prizą pelnė A. Dvořáko dainavimo konkurse; Grand Prix jai atiteko konkurse-festivalyje „Le Strade d‘Europa“. Solistė dainavo Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Italijos, Danijos, Latvijos scenose, nuolat kviečiama į festivalius, koncertus Lietuvoje.

Aleksandras Vizbaras Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisteris, ilgametis žymiausio Lietuvos tenoro Virgilijaus Noreikos akompaniatorius, pianistas, Vilniaus Čiurlionio menų mokyklos fortepijono mokytojas. Aleksandras koncertuoja su Lietuvos ir užsienio atlikėjais Lietuvoje, įvairiuose miestuose turi savo ištikimų gerbėjų. Su solistu Donato Ravini paruošė ir scenose pristatė klasikines Lietuvoje negirdėtų neapolietiškų dainų programas. Aleksandras pasirodo operos teatrų pastatymuose kaip aktorius, yra žaismingas ir charizmatiškas menininkas, galintis pabaigoje uždainuoti kartu su solistu, koncertuose jautriai interpretuoja solo kūrinius. Kita jo aistra – pilotuoti sklandytuvą.

Vigailė Karpavičiūtė turi literatūrinį ir kalbinį išsilavinimą Vilniaus universitete, taip pat rinkodaros ir projektų valdymo išsilavinimą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, o žinias tobulino per įvairią tarptautinę daugiau nei 20 metų patirtį. Nuo 2015 metų kartu su partneriu Donato Ravini sėkmingai organizuoja klasikinės muzikos koncertus Baltijos šalyse. Per metus surengia apie 12 pasirodymų įvairiuose miestuose ir salėse su kameriniais orkestrais, solistais, styginių kvartetu, pianistais. Vigailė yra viešųjų ryšių ir reklamos ekspertė, išmano darbą su rėmėjais ir mecenatais, kartu su meno idėjomis pasiūlo ir vertingų viešinimo galimybių. Sukūrė ištikimų rėmėjų klubą. Artistinių pagrindų mokėsi pas aktorių Viktorą Valašiną ir teatro režisierių Gintarą Varną. Įkūrė klasikinių koncertų organizavimo kompaniją „Klasikos degustacija“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Klasikiniai romansai ir dainos. Itališkos, lietuviškos, ispaniškos Вт 13.10.2020 19:00 Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 12.00 - 16.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 25% senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus
Arsenalo g. 3A Vilnius Литва
Организатор
UAB Klasikos degustacija
UAB Klasikos degustacija
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
vigaile@klasikosdegustacija.lt/+37065924000
Рег. №: 304445246
То же место проведения
Купить билет Rudens divertismentas | Autumn Divertissement Rudens divertismentas | Autumn Divertissement Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 5.80 - 9.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет ''Kosminis Čiurlionis'' Petras Vyšniauskas( saksofonas), Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas) ''Kosminis Čiurlionis'' Petras Vyšniauskas( saksofonas), Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas) Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 8.00 - 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 18.00 - 21.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Naujametis koncertas Tango ritmu į 2021-uosius | New Years Eve Concert Enter 2021 in a Tango Style Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vilnius 22.25 - 26.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!