По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kombinacija 2x2. Lukas Geniušas, Anna Geniušienė

Пт 12.10.2018 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
„Kombinacija 2x2“

Lukas Geniušas
ir Ana Geniušienė
(fortepijoninis duetas, Lietuva–Rusija)

Programa: Robert Schumann, Georges Bizet, Maurice Ravel,
George Gershwin, Leonid Desiatnikov, Claude Debussy.


„Man groti scenoje su Anna – malonumas.“ – sako Lukas Geniušas, pirmą kartą Klaipėdos publiką supažindinsiantis su savo žmona Anna Geniušiene. Koncertas, kurio nevalia praleisti – „Kombinacija 2x2“ – įvyks spalio 12 dieną, penktadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje. Pianistų dueto paruošta Intriguojanti programa aprėps muziką nuo XIX amžiaus iki šių dienų. „Žinodami, kad pianistai yra sutuoktiniai, klausytojai gali tikėtis, kad bent jau repeticijų laiko šiai porelei nepritrūko.“ – laukdamas koncerto Klaipėdoje juokavo Lukas Geniušas. 

Gimę ir augę Maskvoje, abu pianistai čia baigė prestižinę P. Čaikovskio konservatoriją. „Toks mano likimas – gimti šeimoje, kurios 80 procentų kelių kartų narių yra muzikantai. Sunku buvo priešintis tokiam lemties balsui.“ – sako L. Geniušas, paklaustas, kodėl pasirinko muziko kelią. Geniušų pavardė Lietuvoje asocijuojasi su aukšta muzikos atlikimo kokybe, tai patvirtina ir sėkminga L. Geniušo karjera. Sukaupti svarbūs laimėjimai F. Chopino (2010) ir P. Čaikovskio (2015) tarptautiniuose konkursuose įtraukė pianistą į nesibaigiančias koncertines keliones po visą pasaulį.

Sparčiai karjeros laiptais kyla ir Anna Geniušienė. Verta paminėti sėkmingus 2017 metus, kai pianistė savo kolekciją papildė trimis svarbiais laimėjimais iš eilės. „Nors tam tikrą laiką nebuvau tikra, kad muzika taps mano pagrindine veiklos sritimi, augdama ir bręsdama ėmiau suvokti, jog privalau į muziką sutelkti visas savo jėgas, nes muzika turi man tapti ne vien pramoga, bet ir gyvenimo būdu tikrąja šių žodžių prasme.“ – sako pianistė, Klaipėdoje koncertuosianti pirmą kartą.
Tarp pasaulio oro uostų gyvenantys pianistai šiuo metu kuria namus Londone, o ilsėtis mėgsta Lietuvos pajūryje. Lukas Geniušas Kuršių neriją gerai pažįsta nuo vaikystės, čia šventė net paskutinį savo gimtadienį. Pianistas su malonumu prisimena ir pirmąsias romantiškas poros atostogas pajūryje.

Pirmajam šeimyninio dueto rečitaliui Lietuvoje pianistai pasirinko efektingą ir aukščiausios profesinės meistrystės reikalaujančią programą. Koncertą pradės žaismingai pavadinti Roberto Schumanno etiudai („Muilo burbulai“, „Akla višta“, „Vyrelis ir žmonytė“ ir kiti). Antrojoje dalyje klausysimės Claude’o Debussy, Leonido Desiatnikovo ir George’o Gershwino kompozicijų dviems fortepijonams.

„Dviejų fortepijonų skambėjimas suteikia labai plačias išraiškos galimybes, yra tikrai „derlinga žemė“, kuri suteikia ir kompozitoriui, ir atlikėjui didelį potencialą. Mes stengiamės išnaudoti tai maksimaliai!“ – sako Lukas Geniušas ir kviečia į koncertą „Kombinacija 2x2“!
____________________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Kombinacija 2x2. Lukas Geniušas, Anna Geniušienė Пт 12.10.2018 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Тот же организатор То же место проведения