По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Clean Bandit

Ср 04.07.2018 20:00
Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius

Pranešame, kad renginys „Clean Bandit“, turėjęs įvykti liepos 4 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems siūlome turimus bilietus keisti į renginio „LP“ bilietus, papildomai suteikiame 10 Eur nuolaidą.

Renginys „LP“ vyks liepos 3 dieną 20:00 Vilniaus Botanikos sode.
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/lp-248506/

Norintiems pasikeisti bilietus prašome kreiptis info@bilietai.lt
Bilietų keitimas vyksta iki gegužės 31 d.

Norintiems grąžinti bilietus prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593


Taip pat su turimu Clean Bandit bilietu taikome 20 % nuolaidą liepos 5 d. turėjusiam vykti renginiui „Donatas Montvydas ir kamerinis orkestras“, kuris įvyks liepos 4 dieną 20:00 Vilniaus Botanikos sode.
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/donatas-montvydas-ir-kamerinis-orkestras-249299/Organizatorius atsiprašo už nepatogumus

 

Liepą Vilniuje koncertuos elektroninės muzikos dievaičiai „Clean Bandit”

Liepos 4 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode koncertuos žymi britų elektroninės muzikos grupė „Clean Bandit“. Geriausiai žinoma dėl savo itin populiarių singlų „Rockabye“, „Rather Be“ bei „Symphony“ trijulė lankysis Lietuvoje antrąjį kartą ir labai tikėtina, kad jau su nauju albumu, kurį žada išleisti 2018 m. pradžioje.

„Clean Bandit“ susikūrė 2008 m. Kembridže, ją sudaro Grace Chatto bei broliai Jackas ir Luke‘as Pattersonai. 2011 m. kolektyvas išleido singlą „Mozart‘s House“, kuris įėjo į pirmąjį UK Singles Chart dvidešimtuką, o 2014 m. – singlą „Rather Be“, užkopusį į pirmąją to paties grojaraščio vietą. 2015 m. „Rather Be“ pelnė „Grammy“ apdovanojimą „Geriausios šokio muzikos įrašo“ kategorijoje. Šiai dienai grupė yra pardavusi daugiau kaip 13 mln. singlų ir virš 1.6 mln. albumų kopijų.

Pastaruoju metu „Clean Bandit“ vėl iššovė į aukštumas, išleidusi singlą „Rockabye“, kuris buvo įrašytas kartu su jamaikiečių kilmės šokių muzikos reperiu Seanu Paulu ir britų dainininke Anne-Marie Nicholson. Dainos vaizdo klipas šiai dienai jau perkopė įspūdingą 1.7 mlrd. peržiūrų skaičių, o pats singlas tapo pirmuoju numeriu UK Singles Chart, Billboard The Hot 100, o taip pat visose pagrindinėse hitų lentelėse dvidešimtyje Europos šalių, daugelyje tapo platininiu. Kūrinys buvo nominuotas ne tik MTV Europe Music Awards „Geriausios dainos“ kategorijoje, bet ir dvejiems „BRIT Awards“ apdovanojimams – „Geriausia metų daina“ ir „Metų vaizdo klipas“.

Rockabye video:
https://youtu.be/papuvlVeZg8

Pavasarį „Clean Bandit“ išleido naują singlą „Symphony“, įrašytą kartu su švedų dainininke Zara Larsson. „Symphony“ – tai sintezė viso to, ką labiausiai mėgsta pati grupė, tik pagardinta galinga šokių muzikos doze. Naujojo singlo pavadinimas primena klausytojams, kad nepaisant elektroninės ir šokių muzikos skambesio, kiekvienas grupės narys turi klasikinį muzikinį išsilavinimą. Per pirmas tris dienas „Symphony“ vaizdo klipas buvo peržiūrėtas daugiau kaip 25 mln. kartų, o šiai akimirkai skaičius yra perkopęs pusės milijardo peržiūrų slenkstį.

Symphony video:
https://youtu.be/aatr_2MstrI

Ką tik pasirodė naujausias „Clean Bandit” singlas ir vaizdo klipas „I Miss You”, įrašytas kartu su JAV dainininke Julia Michaels ir per mėnesį surinkęs daugiau kaip 35 mln. peržiūrų. Šis singlas yra penktas iš naujojo grupės albumo, pasirodysiančio 2018 m. pradžioje.

I Miss You video:
https://youtu.be/uZs1AHQBz24

Koncertas vyks 2018 m. liepos 4 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode (Kairėnų g. 43)
Bilietai prekyboje nuo 2017 m. gruodžio 18 d.
Bilietų platintojas: www.bilietai.lt
Koncertą organizuoja www.medusaconcert.lt
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Clean Bandit Ср 04.07.2018 20:00 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs! Bilietų kiekis po 38 Eur ribotas!

Vieša prekyba nuo gruodžio 18 dienos

Durys atidaromos: ~19:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Kairėnų g. 43 Vilnius Литва
Организатор
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
V. Putvinskio g. 30a-3 Kaunas
Тот же организатор То же место проведения