По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kostas Smoriginas, Audrius Balsys, Gintaras Šulinskas | Autorinis koncertas

Чт 14.02.2019 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
8.20 - 19.00
2019 m. vasario 14 d. 19 val. į Klaipėdos koncertų salę su išskirtiniu koncertu sugrįžta teatro ir kino aktorius, režisierius, muzikantas – Kostas Smoriginas.

Šį kartą scenoje jis pasirodys ne vienas: prie kūrėjo prisijungia bičiulis, kompozitorius bei dainų aranžuotojas Audrius Balsys. K. Smoriginas su A. Balsiu dirba jau ne pirmus metus, tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodo tikrai nedažnai.
Taip pat prie naujos programos prisijungia ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas – Gintaras Šulinskas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteiks K. Smorigino dainoms naujų atspalvių.
Visi šie trys kūrėjai kartu puikiai papildo vienas kitą.

Atsinaujinusioje muzikinėje programoje išgirsite geriausius ir visų taip pamėgtus kūrinius: nuo dar jaunystėje sukurtų K. Smorigino dainų, „Aktorių trio” laikotarpio iki naujų, išskirtinai pagal aktoriaus vaidmenis poeto R. Stankevičiaus parašytų dainų tekstų.

Per visą muzikinę programą pajusite, kaip pereina K. Smorigino pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Kalbės apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti – ir visa tai puikiai atpažįstamu stiliumi: veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kostas Smoriginas, Audrius Balsys, Gintaras Šulinskas | Autorinis koncertas Чт 14.02.2019 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 8.20 - 19.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-20% nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Тот же организатор То же место проведения