По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

KŪJELIAI. Turas po Lietuvos teatrus | Alytus

Ср 12.12.2018 18:00
Alytaus miesto teatras, mažoji salė, Alytus
9.00 - 12.00
Vasarą koncertinį turą po atviru dangumi surengę „Kūjeliai“, gruodžio pradžioje visus kviečia į susitikimą Lietuvos teatruose! Net penkiuose Lietuvos miestuose folko muzikos grupė pristatys naują programą, kuri nustebins netgi didžiausius „Kūjelių“ gerbėjus. Buvę grupės koncertuose žino, kad jų metu šypsena nuo veidų nedingsta ne tik vaikinų pasirodymo metu, geros emocijos išlieka dar labai ilgai. Juk „Kūjeliai“ mėgstami už savo nuoširdų, šiltą ir pozityvų bendravimą, o jų muzika visus suvienija.

Gruodžio mėnesio koncertiniam turui teatrų erdvės pasirinktos neatsitiktinai. Šį prieššventinį laikotarpį, kuomet kartais pasimetame tarp nuolatinio lėkimo, grupė „Kūjeliai“ kviečia bent trumpam stabtelėti ir kartu jaukiai pabūti su muzika.

Teatro šviesos užges, muzika pasklidusi po erdvę nutūps į klausytojų širdis ir taps šiluma, kurią bus galima neštis namo ir dalinti kitiems.

Charizmatiškieji „Kūjeliai“, kuriuos sudaro broliai Andrius ir Julius Vaicenavičiai su bičiuliais, nekantriai laukia pirmojo žiemos mėnesio ir koncertiniam turui ruošiasi labai atsakingai, tad jūsų laukia ne tik netikėti scenografiniai sprendimai, naujos dainos, bet ir visų mylimi kūriniai skambantys naujai.

Visas „Kūjelių” naujienas gali sekti čia:
https://www.facebook.com/kujeliai
https://www.instagram.com/kujeliai/

Dainos:
https://www.youtube.com/watch?v=bzzcy7PAdfo
https://www.youtube.com/watch?v=FuF8qHzj6iE
https://www.youtube.com/watch?v=ZNVm4gCJ5i4
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
KŪJELIAI. Turas po Lietuvos teatrus | Alytus Ср 12.12.2018 18:00 Alytaus miesto teatras, mažoji salė, Alytus 9.00 - 12.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Rotušės a. 2 Alytus Литва
Организатор
VšĮ ''Pavasario linksmybės''
Draugystės g. 27-23 Visaginas
Другие даты Тот же организатор То же место проведения