По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Lauryna Bendžiūnaitė /sopranas, Lietuva-Vokietija/, Dimitrij Illarionov /gitara, Rusija/, Klaipėdos kamerinis orkestras

Пн 31.12.2018 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
30.80 - 40.80
Šventinės klasikos festivalis „S A L V E  M U S I C A“

„Koncertinė fantazija“

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas, Lietuva–Vokietija), Dimitrij Illarionov (gitara, Rusija)
Koncerto vedėja Rasa Murauskaitė

Programa: Felix Mendelssohn, Wolfgang Amadeus Mozart, Edward Elgar, Fernando Sor / Nikita Koškin,
Andrej Zelenskij, Leonard Bernstein


Į Naujuosius metus klausytojus palydės šventiška Klaipėdos kamerinio orkestro programa „Koncertinė fantazija“. Su orkestru muzikuos nuostabūs solistai: Lauryna Bendžiūnaitė (sopranas) ir Dimitrijus Illarionovas (gitara).

Pajūrio krašte, Nidoje, užaugusi Lauryna Bendžiūnaitė savo kelio į dainavimo meno aukštumas pagrindus padėjo Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje, pratęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkojoje muzikos akademijoje Londone. Jau penktą sezoną ji dirba Štutgarto operos teatre Vokietijoje, kur per metus ją galima išgirsti dainuojančią net 35 spektakliuose. Lauryna jau yra sukūrusi vaidmenų Švedijos karališkojoje operoje bei Strasbūro operos teatre. Lietuvos nacionaliniame operos teatro scenoje ji debiutavo dar būdama LMTA studente. Solistė taip pat dalyvauja Vilnius City Opera pastatymuose, koncertuoja su simfoniniais ir kameriniais orkestrais įvairiuose festivaliuose.

„D. Ilarionovas – vienas žymiausių klasikinių gitaristų pasaulyje, garsėjantis ne tik išskirtiniu virtuoziškumu, bet ir ypatingu stiliaus pojūčiu ir charizma“, – teigia KKO meno vadovas Mindaugas Bačkus. – Šis visame pasaulyje gerai žinomas rusų gitaristas inicijavo daugybę naujų kompozicijų gitarai, kai kurias jų atliksime naujamečiame koncerte. Jis yra tarsi šauklys, skatinantis rašyti šiam instrumentui.“

„Koncertinė fantazija“ – jūsų laimingas bilietas į 2019-uosius metus! Ačiū, kad renkatės jį! Ačiū, kad esate kartu su amžinai gyva klasikine muzika! Tegu ji lydi Jus laimės keliais Naujaisiais!


------------------------------------
Ikimokyklinio amžiaus vaikai į šią programą neįleidžiami.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Lauryna Bendžiūnaitė /sopranas, Lietuva-Vokietija/, Dimitrij Illarionov /gitara, Rusija/, Klaipėdos kamerinis orkestras Пн 31.12.2018 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 30.80 - 40.80
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos: netaikomos
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Другие даты Тот же организатор То же место проведения