logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Legendų festivalis su Thomas Anders, Alphaville, Ottawan, London Beat

Сб 22.07.2023 18:00
Kilučių ežero pusiasalis

Legendų muzikos festivalis: Thomas Anders, “Alphaville”, “London Beat” ir “Ottawan”

 2023 metų liepos 22 dieną Kilučių ežero pusiasalyje, Biržų rajone, vyks legendų vasaros muzikos festivalis, kuriame koncertuos net 4 legendos – Thomas Anders iš „Modern Talking“ , grupės  „Ottawan“, „London Beat“ ir „Alphaville“!

 Tad 2023 metų liepos 22 dieną keistai jiems skambantį žodį „Kilučiai“ mokysis vokiečių dainininkas Thomas Anders iš legendinės grupės „Modern Talking“, net indų Bolivudą sužavėję superhitu „D.I.S.C.O.“ prancūzai iš „Ottawan“, superhitais „I‘ve Been Thinking About You“, „You Bring on the Sun“ išgarsėjusi anglo-amerikiečių kompanija „London Beat“ ir net patys neįsivaizdavę, kad jų baladė skambės ne tik visuose pasaulio kampeliuose, bet ir bankų, draudimo kompanijų reklamose, taps dešimčių garsių filmų bei serialų garso takeliu, ją perdainuos ar savo kūriniuose naudos Laura Branigan, Karelas Gottas, „One Direction“, Jay-Z ir dar ne viena pasaulinė muzikos žvaigždė – „amžinai jauni ir nemirtingi“ vokiečiai – grupė „Alphaville“!

Legendiniai „Modern Talking“ hitai skambės Kilučiuose

Dar viena „Biržiečių žodžio“  vasaros muzikos festivalio žvaigždė – Berndas Weidungas, visiems pasaulyje žinomas kaip Thomas Anders iš vienos sėkmingiausių grupių pop muzikos istorijoje „Modern Talking“!

1979 metais Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs T.Anders, netrukus įrašė savo singlą „Judy“ ir koncertinio turo metu susipažino su CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.

Su grupe „Modern Talking“ Thomas išleido galybę dainų, pasiekusių dešimčių pasaulio šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje tarp populiariausiųjų išsilaikė net pusmetį ir karaliavo net 81 šalyje!

Ir dabar įvairiuose Žemės kampeliuose laukiamas dainininkas yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, skaičiuojant grupės ir solo įrašus, gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų!

1989 metais Thomas išleido pirmąjį solinį albumą „Different“ ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą, vėliau surengė koncertus su atgimusia „Modern Talking“, bendradarbiauja su „T-Seven“ („Mr. President“ solistė), „No Angels“, Marta Sanchez, Isabel Varell ir daugeliu kitų.

Prancūzai, britai, amerikiečiai

Prancūzų disko muzikos dueto solistas Patrickas Jeanas Baptiste dirbdamas garsioje kompanijoje Paryžiuje įsidarbino kompanijoje „Air France“, įkūrė grupę „Black Underground“ ir muzikavo Prancūzijos sostinės baruose. Čia į jį dėmesį atkreipė su Dalila, Sheila B.&Devotion“ ir kitais dirbęs vadybininkas Daniel Vangarde ir pasiūlė dalyvauti muzikiniame disko projekte kartu su šokėja bei vokaliste Annette Eltice.

Ir jau Kanados sostinėje Otavoje (grupės pavadinimas „Ottawan“ ir kilo nuo Kanados sostinės) įrašytas pirmasis singlas „D.I.S.C.O.“ sudrebino Europą, o  išgirdus kito hito žodžius „Hands up, baby, hands up....“ – tik išgirdus šiuos žodžius norisi pasinerti į aštuoniasdešimtųjų vakarėlius.

Britų-amerikiečių grupės „London Beat“ karjera prasidėjo 1990 m., kai su ja kontraktą pasirašė legendinio dueto „Eurythmics“ lyderis ir garsus prodiuseris Dave Stewartas.

Pirmosios sėkmės sulaukęs Nyderlanduose, kolektyvas netrukus „užkariavo“ visą pasaulį didžiulio pasisekimo sulaukusiu hitu „I‘ve Been Thinking About You“. Ši daina populiariausių Europoje singlų sąraše pasiekė antrąją , JAV – pirmąją poziciją, o melomanų nenuvylė ir kiti grupės singlai „You Bring On The Sun“, „A Better Love“, „Come Back“ ir Bobo Marley klasikinės dainos „No Woman No Cry“ koveris.

Amžinai jauni ir nemirtingi

„Mes grojame ir esame populiarūs ne vieną dešimtmetį, todėl jaučiamės nemirtingaisiais“, – teigia popmuzikos legenda vadinamos grupės „Alphaville“ nariai.

Balade „Forever Young“ išgarsėjusi grupė iškart šovė į populiarumo viršūnes. Tačiau vokiečių elektroninės muzikos grupė netapo vieno superhito kūrėja. „Big in Japan“, „Jerusalem“, „Sounds Like a Melody“, „Flame“, „Dance With Me“ ir daugelis kitų „Alphaville“ singlų pateko į Norvegijos, Šveicarijos, Švedijos, Vokietijos, Nyderlandų, Rusijos, D.Britanijos ir net –Argentinos, Japonijos bei kitų šalių, prestižinio JAV žurnalo „Billboard“ topus. Daugiau nei 20 pasaulinių turų surengusi grupė tarsi keliauja atgal į praeitį ir kiekvieną kartą startuodami iš naujo tęsia savo nemirtingumo istoriją.

Oficialios atlikėjų nuotr.

1) Koncerto Kilučiuose metu legendinės grupės „Modern Talking“ vokalistas Thomas Anders atliks superhitą „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ ir kitas gerai žinomas dainas.

2) Balade „Forever Young“ išgarsėjusi grupė „Alphaville“ atvyksta į Biržų rajoną

3) Prancūzų disko muzikos dueto „Ottawan“  solistas Patrickas Jeanas Baptiste siunčia linkėjimus visiems biržiečiams

4)  „London Beat“ „užkariavo“ visą pasaulį didžiulio pasisekimo sulaukusiu hitu „I‘ve Been Thinking About You“.


 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Legendų festivalis su Thomas Anders, Alphaville, Ottawan, London Beat Сб 22.07.2023 18:00 Kilučių ežero pusiasalis 76.20
Мероприятие Legendų festivalis su Thomas Anders, Alphaville, Ottawan, London Beat
Дата / Время Сб 22.07.2023 18:00
Место проведения Kilučių ežero pusiasalis
Цена 76.20
Полезная информация

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 6:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Kilučių ežero pusiasalis
Apaščios g., Kilučių km., Biržų raj. Литва
Организатор
UAB BIRŽIEČIŲ ŽODIS
Vytauto gatvė 18-2, Biržai
862079852/ prenumerata@birzietis.lt
Рег. №: 254807960
НСО LT548079610
Мероприятие Legendų festivalis su Thomas Anders, Alphaville, Ottawan, London Beat
Дата / Время Сб 22.07.2023 18:00
Место проведения Kilučių ežero pusiasalis
Цена 76.20
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить