По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Leonid BARANOV (smuikas), Indrė BAIKŠTYTĖ (fortepijonas)

Вс 25.11.2018 16:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
9.80 - 12.00
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas

Leonid BARANOV, smuikas (Rusija-Šveicarija)
Indrė BAIKŠTYTĖ, fortepijonas (Lietuva)


Programa:

C. Debussy – Sonata smuikui ir fortepijonui g-moll
E. Grieg – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr.3, op.45 c-moll
G. Gershwin- I. Frolov – Fantazija „Porgis ir Besė”

Šis koncertas – smarkiai kylančio jaunojo smuikininko Leonid Baranov debiutas Lietuvoje. Savo karjerą pradėjęs Sankt Peterburge, Leonid Baranov dabar ją tęsia Šveicarijoje. Jis jau yra pasirodęs žymiausiose pasaulio koncertų salėse, tokiose kaip Wiener Konzerthaus ir Carnegie Hall, dalyvauja įvairiuose prestižiniuose festivaliuose. Šiame koncerte su juo gros viena ryškiausių Lietuvos pianisčių, kompozitoriaus Eduardo Balsio vaikaitė Indrė Baikštytė. Tai bus pirmasis šių muzikų susitikimas vienoje scenoje. Kartu jie atliks dangiškai gražią kamerinės muzikos smuikui ir fortepijonui programą – C. Debussy Sonatą ir E. Grieg Sonatą Nr.3, taip pat G. Gershwin- I. Frolov Fantaziją „Porgio ir Besės” temomis.

LEONID BARANOV gimė 1994 m. Sankt Peterburge. Mokytis groti smuiku pradėjo penkerių Sankt Peterburgo konservatorijos Specialiojoje muzikos mokykloje, o šiuo metu studijuoja Lozanos aukštojoje muzikos mokykloje Šveicarijoje pas Pavelą Vernikovą. Smuikininkas jau nuo penkiolikos koncertuoja kaip solistas su įvairiais simfoniniais orkestrais Rusijoje, Europoje, Azijoje ir JAV. Leonid Baranov yra pasirodęs tokiose salėse kaip Wiener Kozerthaus, Carnegie Hall, Mariinsky Theatre, Hong Kong City Hall, Israeli Opera House, Icheon Performing Art Center. Jaunajam smuikininkui viena scena teko dalintis su Vadim Gluzman, Itamar Golan, Evgeny Sinaiski, Victor Yampolsky, Colin Metters.

INDRĖ BAIKŠTYTĖ yra daugiau nei dešimties respublikinių ir tarptautinių solo, koncertmeisterių bei kamerinių ansamblių konkursų laureatė. Pianistė grojo solo su Lietuvos nacionaliniu, Kauno miesto simfoniniu, Lietuvos, Klaipėdos, Šv. Kristoforo kameriniais orkestrais, aktyviai bendradarbiauja su lietuvių bei užsienio instrumentininkais. Indrė yra koncertavusi daugelyje Europos šalių, taip pat Kanadoje, Rusijoje ir Izraelyje. Nuo 2009 metų yra kviečiama atlikti solo fortepijono partijas kameriniame orkestre „Kremerata Baltica” (įkūrėjas ir meno vadovas Gidonas Kremeris). Pianistė noriai atlieka ir propaguoja Lietuvos kompozitorių kūrybą, dalyvavo įrašant daugelio jų kompaktines plokšteles. I. Baikštytė yra LMTA Kamerinio ansamblio ir Koncertmeisterio katedrų docentė ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogė bei Kamerinio ansamblio skyriaus vedėja.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Leonid BARANOV (smuikas), Indrė BAIKŠTYTĖ (fortepijonas) Вс 25.11.2018 16:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Didžioji gatvė 31 Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения