logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA

Пт 05.04.2024 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ muzikos mylėtojams turi puikių naujienų – balandžio 5 dieną, savo gimtadienio išvakarėse Vilniuje „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magišką pasirodymą pavadinimu „Dovana“.

Iškart po Velykų, 48-erių metų gimtadienį švęsiantis atlikėjas atskleidžia, kad pasirodymo pavadinimą „Dovana“ pasirinko neatsitiktinai – tai Lino dovana klausytojams, o koncerto klausytojai, anot dainininko, bus didžiulė dovana jam pačiam.

„Dažniausiai mano gimtadieniai mane pasitinka kur nors kelionėje svečioje šalyje. Tad visokių egzotiškų bei keistų mano gimimo dienos sutiktuvių sukaupta labai daug. Šis kartas bus ypatingas: savų žmonių tarpe, su geriausiais muzikantais, su mano mylimu gospelo choru „GospelJonai“, o svarbiausia – didžiulėje scenoje su klausytojais. Jie ir bus mano didžiausia dovana. To mano gyvenime dar nėra nutikę. Labai laukiu balandžio su smalsiu jauduliu“, - sako Linas Adomaitis.

Kviesdamas į savo gimtadienį Linas žada savo muzikos gerbėjams nuostabų šou, didelį būrį profesionaliosios muzikos atstovų, artimų scenos kolegų ir nemažai siurprizų, kuriuos dainininkas nori atskleisti šiek tiek vėliau. Bet kas tikrai aišku jau dabar – tą vakarą karaliaus Lino Adomaičio ryškiausi hitai su spalvingomis dainų aranžuotėmis, atliekant ritmo grupei, pritariamiesiems vokalams, gospelo chorui ir kameriniam orkestrui.

„Garantuotai skambės mano visos muzikinės karjeros perlai: „Vandenynai“, „Aš pavydžiu sau“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Ar tu ją matei?“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“, „Šviesa spindės tamsoje“ „Pasaulis gražus“ ir, žinoma, visai neseniai dienos šviesą išvydę mūsų bendri kūriniai su „GospelJonais“. Programa bus dviejų dalių, išsami, tačiau tikrai neprailgs, ir jau dabar žinau, kad klausytojams laikas prabėgs nejučia“, - koncertinės programos uždangą praskleidžia Linas.

Linas juokauja, kad vietoj dovanos iš kiekvieno žiūrovo užsisako po šypseną. Taigi visi norintys pasveikinti Liną, o taip pat pasinerti į kerinčio koncerto muzikos bangas jau balandžio
5 d. galės tai padaryti gyvai Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietus į Lino Adomaičio ir „GospelJonų“ pasirodymą „Dovana“ platina Bilietai.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA Пт 05.04.2024 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 41.50 - 60.80
Мероприятие Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA
Дата / Время Пт 05.04.2024 19:00
Место проведения AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Цена 41.50 - 60.80
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: taip
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: asmenims su negalia ir 1 lydinčiam asmeniui arenoje yra išskirtos atskiros vietos (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą). Norint įsigyti neįgaliųjų vietas į nuolaidos laukelį įveskite kodą: NEIGALIESIEMS ir turėsite galimybę pasirinkti vietas PARTERIS 3 6-8 eilėse 13-14 vietose.
 
BONUS sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena
Ozo g. 14 Vilnius Литва
Организатор
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Рег. №: 126283485
НСО LT262834811
Мероприятие Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA
Дата / Время Пт 05.04.2024 19:00
Место проведения AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Цена 41.50 - 60.80
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Dirty Dancing in Concert | Vilnius Dirty Dancing in Concert | Vilnius AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Купить билет Dirty Dancing in Concert | Šiauliai Dirty Dancing in Concert | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Купить билет Dirty Dancing in Concert | Kaunas Dirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет Dirty Dancing in Concert | Palanga Dirty Dancing in Concert | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить