logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Linas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje''

Вт 27.12.2022 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Keičiasi Lino Adomaičio turo pavadinimas: tai dovana sūnui ir klausytojams

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis pristato naują pavadinimą savo koncertiniam turui didžiosiose šalies arenose. Estetika ir muzikine prabanga alsuojantys turo pasirodymai drauge su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdoje ir gruodžio 27 dieną Kaune.

Linas Adomaitis savo koncertinį turą pavadintą „Saulės pėdomis“ planavo rengti dar prieš kelerius metus, tačiau, dėl pasaulinės pandemijos, buvo priverstas jį perkelti net du kartus.  Atsižvelgdamas į pastarųjų metų aktualijas, dainininkas nusprendė pakeisti turo pavadinimą į šviesesnį ir tauresnį: „Šviesa spindės tamsoje“.

Naujausias koncertinio turo, kaip ir naujausia Lino daina tokiu pat pavadinimu, tai muzikanto dovana sūnui Jokūbui ir koncertinio turo klausytojams, galėsiančiais mėgautis Lino Adomaičio bei Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO (meno vadovas kompozitorius Gediminas Gelgotas) atliekama muzika.

„Tai, kas šiandien vyksta pasaulyje verčia permąstyti gyvenimą, santykius ir darbus, todėl nutarėme atnaujinti koncertinio turo tematiką, kuri būtų aktuali, kuri kvėpuotų šių dienų vertybėmis. Norime nešti žmonėms šviesą, tikėjimą, drąsą ir viltį“, – teigia L. Adomaitis.

Dainininkas puikiai prisimena arenų turą „Vandenynai“ su LVSO orkestru ir maestro Gintaru Rinkevičiumi. „Tai man paliko neišdildomus prisiminimus ir neįkainojamą patirtį. „Vandenynai“ buvo skirti mano pirmagimei Saulei, o naujausias turas „Šviesa spindės tamsoje“ skiriamas mano sūnui Jokūbui. Tai simboliška. Juk vaikai yra didžiausias turtas ir prasmė, dėl jų gyvename, kuriame ir linkime jiems šviesos", – priduria Linas.

Linas Adomaitis – Šviesa spindės tamsoje: https://www.youtube.com/watch?v=_MRluqjv1ls

Daugybės hitų autoriaus profesionalumas ir ilgametė koncertinė patirtis su geriausiais Lietuvos orkestrais, bigbendais ir chorais nepalieka abejingų. Rodos kiekvienas Lino Adomaičio pasirodymas vis kitoks, todėl tai tik pabrėžia jo gebėjimą žongliruoti įvairiuose muzikos žanruose. Atlikėjo pasirodymų metu klausytojai visuomet atranda gerą balansą tarp profesionalumo ir pramogos, o namo išsineša pozityvias mintis, kurios išlieka ilgai.

„Koncertinis turas, kaip ir mano naujausia daina „Šviesa spindės tamsoje“, bus apipintas metaforomis, todėl kažkas jame išgirs padėką Dievui, o kažkas linkėjimą sūnui, žmogui ar pasauliui. Laukiu šio turo ne tik dėl nuostabaus NIKO orkestro subtilumo, bet ir dėl įspūdingo šou, kuris didžiosiose arenose, taps žmonėms jaukus, prasmingas ir įsimintinas“, – pasakoja L. Adomaitis.

Turo „Šviesa spindės tamsoje“ metu skambės tokie visiems gerai žinomi Lino Adomaičio hitai, kaip „Vandenynai“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Tavo spalvos“, „Lauko vidury“, „Saulės pėdomis“, „Ar tu ją matei?“, „Žalioj tyloj“, „Aš pavydžiu sau“ ir daugybė kitų. Muzikantas klausytojams žada ir keletą dar negirdėtų kūrinių bei staigmenų, kurios kol kas išlieka paslaptyje.

Linas Adomaitis – Vandenynai: https://www.youtube.com/watch?v=2LikrQVWe0c

„Šis turas, tai ne tik iki širdies gelmių gražiausios Lino dainos, skambėsiančios specialiai šiam turui ruoštomis aranžuotėmis su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO, bet ir nepakartojamas reginys Kauno ir Klaipėdos arenų lankytojams. Drąsiai galime pažadėti, kad šviesų šou pirmą kartą Lietuvoje bus toks įspūdingas. Tai bus muzikos ir vizualaus meno tandemas. Muzika sielai, šviesos akims ir nuostabi nuotaika Šv. Kalėdų proga“, – teigia koncertinio turo organizatoriai.

Lino Adomaičio turo pasirodymai vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus platina BILIETAI.lt. Visiems, įsigijusiems bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus šiose arenose, galios tie patys bilietai.

Tuo metu visi, įsigiję bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus Vilniuje arba Panevėžyje, gali iškeisti juos į pasirodymus Kaune ar Klaipėdoje, arba susigrąžinti pinigus. Prašome kreiptis info@bilietai.lt

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Linas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje'' Вт 27.12.2022 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 27.70 - 47.00
Мероприятие Linas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje''
Дата / Время Вт 27.12.2022 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 27.70 - 47.00
Полезная информация
Приобретая 10 и более билетов обращайтесь: vipklientai@bilietai.lt
 
Двери открываются: 19:00
Продолжительность мероприятия: ~1:45
Перерыв: нет
Язык мероприятия: литовский
Вход для детей бесплатный: до 2 лет включительно (у входа на мероприятие необходимо предъявить документ подтверждающий возраст)
Возрастной ценз: -
Скидки: -

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Рег. №: 126283485
НСО LT262834811
Мероприятие Linas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje''
Дата / Время Вт 27.12.2022 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 27.70 - 47.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Linas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje'' ПопулярноеПопулярноеLinas Adomaitis ''Šviesa spindės tamsoje'' Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 22.94 - 51.00
Приоритетная продажа Cirque du Soleil - OVO НовоеНовоеCirque du Soleil - OVO AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Приоритетная продажа Cirque du Soleil - OVO НовоеНовоеCirque du Soleil - OVO AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Приоритетная продажа Cirque du Soleil - OVO НовоеНовоеCirque du Soleil - OVO AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить