По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

LINKSMOS GRIGORIJAUS KANOVIČIAUS AKYS

Ср 27.02.2019 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
28.00 - 101.00
LINKSMOS GRIGORIJAUS KANOVIČIAUS AKYS
Pirmasis koncertas iš ciklo, skirto Grigorijaus Kanovičiaus 90 – mečiui


2019 m. vasario 27 d. 19 val. „Vaidilos“ teatras kviečia prasmingai atšvęsti artėjantį Grigorijaus Kanovičiaus, pasaulinės žydų literatūros klasiko, Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureato 90-mečio jubiliejų. Atšvęsti ypatingai – pateikiant žiūrovams kelių koncertų ciklą su pasaulinio lygio atlikėjais, kompozitoriais ir, žinoma, neužmirštama rašytojo kūryba.

Pirmajame renginyje klausytojų laukia 2015 m. P. Čaikovskio ir 2010 m. F. Šopeno tarptautinių konkursų laureato pianisto Luko Geniušo atliekami Frederiko Šopeno, Piotro Čaikovskio kūriniai bei vieno moderniausių šiuolaikinių kompozitorių Leonido Desiatnikovo „Bukovinos dainos“. Tai – premjera Baltijos šalyse.

Pianisto biografijoje – nuolatiniai pasirodymai Amerikoje, Europoje ir Azijoje su žymiausiais pasaulio orkestrais ir dirigentais, tarptautiniai festivaliai bei rečitaliai prestižinėse salėse ir... unikalus filantropinis projektas Kanadoje. Brandų atlikėjo gebėjimą atskleisti kūrinio architektūrą, interpretacijų išraiškingumą mini „The Guardian“.

Klausytojų laukia ir siurprizas: kiekvienas vakaro svečias gaus dovaną – lietuvių satyrinės poezijos šedevro titulo vertą G. Kanovičiaus knygą „Linksmos akys“ (2018 m.) ir galimybę susipažinti su dailininko Stasio Krasausko šaržų originalais.

Programa:
F. Chopin 8 mazurkos;
P. Tchaikovsky “Dumka”;
L. Desyatnikov “Bukovinos dainos”- 24 preliudai fortepijonui.

Atlikėjai:
Lukas Geniušas ( fortepijonas, Lietuva – Rusija)

______________________________________________________
Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į koncertą neįleidžiami.
Pirkdamas bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o jo nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
LINKSMOS GRIGORIJAUS KANOVIČIAUS AKYS Ср 27.02.2019 19:00 Vaidilos teatras, Vilnius 28.00 - 101.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
Место проведения
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ ''Ars magna''
Turniškių g. 34a – 24 Vilnius