По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Lithuania Concert Tour 2018'': Philip ZUCKERMAN (smuikas), Emil OLEJNIK (violončelė), Simona ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)

Вт 27.11.2018 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
9.80 - 12.00
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas

„Lithuania Concert Tour 2018 nugalėtojai”

Emil OLEJNIK, violončelė (Lenkija)
Simona ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas (Lietuva)
-Pauzė-
Philip ZUCKERMAN, smuikas (Švedija)
Simona ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas (Lietuva)

Programa:
I. Zalewski - Capriccio Mazurkos forma
J. MacMillan - HB to MB
S. Prokofiev – Sonata violončelei ir fortepijonui op. 119 C-dur
D. Popper – Elfų šokis

I. Stravinsky – Itališkoji siuita smuikui ir fortepijonui
M. Ravel – Sonata smuikui ir fortepijonui nr. 2
C. Saint-Saens - Introdukcija ir rondo capriccioso


Vilniaus rotušės koncertų cikle pasirodys festivalio „Ars SummerFest” pagrindinio prizo „Lithuania Concert Tour 2018” nugalėtojai – violončelininkas iš Lenkijos Emil Olejnik ir švedų smuikininkas Philip Zuckerman. Kartu su lietuvių pianiste Simona Zajančauskaite jie atliks dvigubą rečitalį. Pirmojoje koncerto dalyje skambės Emil Olejnik atliekami I. Zalewski ir J. MacMillan kūriniai, S. Prokofjevo Sonata violončelei ir fortepijonui op. 119 C-dur bei virtuozinis D. Popper „Elfų šokis”. Antrojoje koncerto dalyje Philip Zuckerman kartu su Simona Zajančauskaite atliks I. Stravinskio „Itališkąją siuitą”, M. Ravelio Sonatą smuikui ir fortepijonui Nr. 2 bei C. Saint-Saëns „Introdukciją ir rondo capriccioso”.

Violončelininkas EMIL OLEJNIK yra daugybės tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuojantis ir besitobulinantis meistriškumo kursuose visame pasaulyje. Jaunasis lenkų violončelininkas jau yra grojęs prestižinėse Lenkijos scenose tokiose kaip Krzysztof Penderecki Europos muzikos centras, Varšuvos filharmonijos kamerinė salė, Lenkijos nacionalinio radijo simfoninio orkestro kamerinėje salė, Varšuvos karališkosios pilies pokylių salė, Varmijos filharmonija ir kitose. Emil Olejnik nuo 2015 m. tapo Lenkijos vaikų fondo stipendiatu, o nuo 2016 m. yra oficialiai globojamas Lenkijos pirmosios damos.

Smuikininkas PHILIP ZUCKERMAN neseniai užbaigė studijas prestižinėje Džiuljardo aukštojoje mokykloje pas legendinį smuikininką Itzhak Perlman bei Donald Weilerstein. Spaudoje liaupsinamas dėl „kerinčio garso”, „virtuozinės technikos” ir „charizmos” smuikininkas jau yra koncertavęs kaip solistas su tokiais orkestrais kaip Baden-Badeno ir Bergeno filharmonijos orkestrai, Camerata Nova bei Padujos ir Veneto orkestras. Philip Zuckerman taip pat yra pasirodęs eilėje festivalių, tokių kaip Aurora kamerinės muzikos festivalis, Casalmaggiore festivalis, Gotlando kamerinės muzikos festivalis, Šlezvigo-Holšteino festivalis, Tangelwood ir Usedom festivaliai. Pastarasis smuikininko laimėjimas – pirmoji vieta Padujos tarptautiniame muzikos konkurse.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''Lithuania Concert Tour 2018'': Philip ZUCKERMAN (smuikas), Emil OLEJNIK (violončelė), Simona ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas) Вт 27.11.2018 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Didžioji gatvė 31 Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения