По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Luca Stricagnoli (IT)

Вт 28.11. 2017 19:00
Piano LT koncertų salė, Vilnius
Pranešame, kad renginys Luca Stricagnoli (IT), turėjęs įvykti lapkričio 28 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų lapkričio 21 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Pirmąkart Lietuvoje koncertuos  gitaros virtuozas Luca Stricagnoli . Gruodžio 28 dieną Vilniuje Paino.lt salėje.

Luca Stricagnoli – vienas patraukliausių šių laikų akustinės gitaros muzikantų. Luca apeina įprastas akustinės gitaros sienas  ir pritaiko ją bet kuriam žanrui nuo pop iki rock muzikos, nuo žinomiausių melodijų iš filmų iki savo kūrybos.
(CandyRat records, JAV).

Luca gimė šiaurės  Italijoje ,  Farezėje 1991 metais. Nuo ankstyvos vaikystės jis rodė savo troškimą groti gitara. Nuo 10 metų pradėjo lankyti gitaros pamokas. Kuo toliau tuo labiau jį traukė netradicinės gitaros technikos, jis labai daug eksperimentavo su gitara, lygino ją su kitais instrumentais. Luca buvo greitai pastebėtas ir pasiekė daug savo srityje. Jis nuolat laimėdavo jaunųjų  talentų konkursuose , o būdamas 22 metų tapo vienu iš pirmųjų muzikantų, į kurį dėmesį atkreipė žymus amerikiečių gitaros ženklas << CandyRat records>>.

Tikrasis proveržis įvyko 2015 m. Vasarį , kai Luca sugrojo savo AC/DC versiją. Per mėnesį Yotube ji buvo peržiūrėta 2,5 milijonų kartų, Facebook tinkle 4 milijonus kartų. Ir staiga visas pasaulis užvertė jaunąjį gitaristą pasiūlymais. 2015 m. Rugsėjį Luca išvyksta į pirmąjį turą po Didžiąją Britaniją ir tampa labiausiai aptarinėjamu gitaristu pasauliniame gitaristų forume Londone << London Acoustic Guitar Show 2015>>. Ir praktiškai iškart po to gauna pasiūlymą antram turui 2016 m.  Sausiui. Lapkritį pirmas turas Rusijoje, kur Luca laukė pilnos salės klausytojų ir pakvietimai pakartoti turą 2016 m. Kovą ir Lapkritį. 2015 m. Spalį Luca išleido savo pirmąjį albumą su CandyRat records, kuris iškart išparduodamas visame pasaulyje didžiuliu tiražu. 2015 metais Luca tęsia gastroles Vokietijoje, o 2016 metais jo laukia Meksika, JAV ir Kanada, didžiulis turas po Kiniją, Skandinaviją ir garsusis virtuozų festivalis Reunion. 

Be išskirtinės savo grojimo technikos, Luca stebina  žiūrovus savo jaunu itališku žavesiu, kiekvienu savo judesiu, šypsena, nata ir žodžiais, jis savo koncertus paverčia nepamirštamu šou. Jis vienintelis pasaulyje geba vienu metu groti dviem, trim ar penkiom gitarom. Ir netgi tam išnaudoja savo kojas. Apie tai legendinis Stenley Džordan ( 4 GRAMMY nominantas) yra pasakęs: Luca fingerstyle grojimą praplėtė iki fingerfootstyle žanro.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt kasose.

https://www.youtube.com/watch?v=LMPWfHqVj40

https://www.youtube.com/watch?v=MxHGyqobsbI
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 h 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: -

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.) Vilnius Литва
Организатор
SIA TRADE HUB PRODUCTIONS
Dzirnavu iela 60a-24 Riga