logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

„ABUDU“ Lukiškių kalėjime!

Viena geidžiamiausių jaunosios kartos grupių Lietuvoje drebins Lukiškių kalėjimo sceną. Pernai išleistas albumas „Gaisras“ vis dar dega ir nežada sustoti. Maišydami roką, elektroniką, lyriškas gitaras, gyvulišką energiją, laisvę ir melancholiją, jie kuria „Abudu“ savitumą. Auga ne tik patys, bet ir augina rimtas kūrybos temas.

Didžiausia grupės jėga slepiasi soliniuose koncertuose, kur jaunų žmonių rankų jūra nešioja „Abudu“ tiesiogine to žodžio prasme. Nėra net abejonės, kad atnaujintame Lukiškių kalėjime sulauksime to paties.

Juos apšildys talentingi jaunuoliai iš tų pačių Šakių. Tai grupė „Mėlyna“, greitai tapę visų jaunų grupių konkursų ir industrijos kolegų favoritais. Šiais metais jie pagaliau išleis debiutinį albumą ir pasirodys pilna jėga.

Ruoškimės senam geram moshpitui ir tikrai gitarų šventei.

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.

Vartai: 18 val
Mėlyna: 19:30 val.  
Abudu: 20:30 val.

https://www.facebook.com/abudugrupe
https://www.facebook.com/grupemelyna

Svarbi informacija

Šiam koncertui reikalingas galimybių pasas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą iš nosies landų Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

 
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить