logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Lukiškių kalėjimas 2.0: Golden Parazyth

Вт 09.08.2022 20:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
24.00

Lukiškių kalėjimas 2.0: Golden Parazyth

„Golden Parazyth“ grįžta į Lukiškių kalėjimą!

Per tuos metus grupė išleido naują albumą „Empatijos“ ir naujais lietuviškais kūriniais papildė savo muzikos arsenalą. Neišvengiamai, albumo „Empatijos“ muzika skambės ir dabar. Kaip visada gyvai ir parazitiškai.

Kaip sako grupės siela Giedrius Širka, kartais atrodo, kad visos jo dainos yra sukurtos iš begalinės meilės: „Jos gyvuoja tik todėl, kad kiekvieną kartą atsisėdęs kurti, būnu velniškai įsimylėjęs pasaulį, visas jo ydas ir grožybes. Kai taip jautiesi, belieka išjungti protą, įjungti mikrofoną ir atiduoti viską, ką gali. Ir tada viskas, kuo šventai tiki, gali tęstis toliau“.

Bilietais raginam pasirūpinti iš anksto. Pigiausių bilietų kiekis ribotas. Pasikartok savo mėgstamiausių kūrinių žodžius ir ateik patirti dar vieną šviesų nuotykį su „Golden Parazyth“ rugpjūčio 9 d. Lukiškių kalėjime.

Auk laisvas! #growfree

Vartai: 18:00 val.
Golden Parazyth: 20:00 val.

#slavaukraini

Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai.

1 EUR nuo kiekvieno parduoto bilieto į šį koncertą ir kitus renginius kalėjime virs humanitarine pagalba nuostabiems Ukrainos žmonėms. Tai nauja Lukiškių kalėjimo iniciatyva ir dar vienas būdas padėti Ukrainai. Pats Giedrius Širka iš „Golden Parazyth“ pasirinks, kurį paramos Ukrainai fondą paremti.

Fone – „Golden Parazyth“ live‘as ir gyvo pasirodymo jėga
https://youtu.be/DHb2_eSP-5g

http://www.facebook.com/GoldenParazyth
http://instagram.com/goldenparazyth

https://www.facebook.com/lukiskiukalejimas2.0
https://www.youtube.com/lukiskiukalejimas2.0

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Lukiškių kalėjimas 2.0: Golden Parazyth Вт 09.08.2022 20:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 24.00
Мероприятие Lukiškių kalėjimas 2.0: Golden Parazyth
Дата / Время Вт 09.08.2022 20:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 24.00
Полезная информация
Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

#slavaukraini

Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai. 1 EUR nuo kiekvieno parduoto bilieto į šį koncertą ir kitus renginius kalėjime virs humanitarine pagalba nuostabiems Ukrainos žmonėms. Tai nauja Lukiškių kalėjimo iniciatyva ir dar vienas būdas padėti Ukrainai. Pats Giedrius Širka iš „Golden Parazyth“ pasirinks, kurį paramos Ukrainai fondą paremti.

 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius
2.0@lukiskiukalejimas.lt
Рег. №: 303339069
НСО LT100009899315
Мероприятие Lukiškių kalėjimas 2.0: Golden Parazyth
Дата / Время Вт 09.08.2022 20:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 24.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено (Perkeliamas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi ПриостановленоПриостановлено(Perkeliamas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Мероприятие приостановлено Lukiškių kalėjimas 2.0: OKT / Vilniaus miesto teatro ''Odisėja'' ПриостановленоПриостановленоLukiškių kalėjimas 2.0: OKT / Vilniaus miesto teatro ''Odisėja'' Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Lukiškių kalėjimas 2.0: Abudu ПопулярноеПопулярноеLukiškių kalėjimas 2.0: Abudu Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 20.00
Купить билет Lukiškių kalėjimas 2.0: AKLI x McLoud ПопулярноеПопулярноеLukiškių kalėjimas 2.0: AKLI x McLoud Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 16.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить