По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Маestro Jan Maksin koncertas su programa ''Praeities ir ateities šedevrai''

Сб 27.10.2018 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
Spalio 27-ąją pirmą kartą Vilniuje su soline programa koncertuos Маestro Jan Maksin Iš Amerikos!

Lietuvos melomanai, VIENYKITĖS! Su džiaugsmu pranešame, kad Didysis muzikos burtininkas, vienintelis pasaulyje dainuojantis violončelininkas iš JAV Jan Maksin pirmą kartą istorijoje pasirodys Lietuvoje su soliniu koncertu! Šis unikalus koncertas įvyks spalio 27-ąją 19 val. jaukiausios Vilniaus Senamiesčio širdyje esančios kamerinės salės «White Piano Hall» scenoje (Kėdainių 8, Vilnius)!

Statistikos žinovai gali prieštarauti, tvirtindami, kad Мaestro Jan Maksin jau keletą kartų koncertavo Lietuvoje! Taip, tai tiesa, bet... būdamas Amerikos kultūrinės programos dalyviu, muzikantas ir kompozitorius koncertuodavo tik su jam pasiūlytais vietiniais muzikantais (net ne visada turėdamas teisę rinktis), dėl ko žymusis Maestro privalėjo prisitaikyti prie lokalių muzikantų galimybių ir tegalėjo atskleisti tik mažą dalį savo artistinio potencialo ir repertuaro „visame savo puikume! Tačiau ir to pakako, kad Janui Маksinui plotų ir šauktų: „Bis!“ visose mūsų šalies miestų ir rajonų salėse, kuriose jam teko koncertuoti! Tai dar kartą parodo, kokia Lietuvoje puiki, jautri publika, iš tikrųjų verta Maestro koncerto, juo labiau – vienintelio, kuriuo metu jis, kaip sakoma „gros be stabdžių“!

Jano Maksino violončelei paklūsta visi žanrai, jo smyčius gali atskleisti ir subtilių Bacho melodijų žavesį, ir įvairių tautų liaudies dainas, ir džiazą, ir roką, ir šansoną. Tai unikalus muzikinis fjužn, kuris kyla iš griežtos klasikinės grojimo violončele mokyklos. Janas baigė  specialią muzikos mokyklą prie Peterburgo konservatorijos ir Manheteno muzikos mokyklą. Jam teko garbė groti pačiam Mstislavui Rostropovičiui.

Janas bendradarbiavo ir kartu koncertavo su Londono, Klivlendo, Pitsburgo, San-Francisko orkestrais, o taip pat su Niujorko filharmonijos muzikantais. Jis kūrė vienoje scenoje su žymiais artistais: Stingas, Andea Bocelli, Gloria Estefan, Domic Miller, Barry Gibb („Bee Gees“) ir kt. Paskutiniai metais Jan Маksin užsiima soline karjera ir daug gastroliuoja visame pasaulyje. Jo stiliaus unikalumas – jis nebijo eksperimentuoti ir jungti skirtingus muzikinius žanrus. Nuo klasikinės muzikos iki džiazo, ir nuo Balkanų ritmų iki prancūziško šansono – toks yra šio atlikėjo repertuaras. Kadangi Jan koncertuoja su įvairių šalių muzikantais, jo aranžuotėse ir autoriniuose kūriniuose skamba nacionalinės melodijos ir pasaulio tautų ritmai. Muzikantas išleido tris diskus: debiutinį solinį albumą „Solo Flight“, albumą su bendraautore pianiste „Tango Plus“, solinį albumą „Soul Companion“, ir paskutinį, aukštai muzikos kritikų vertinamą – „Zarya“!

Savo koncertuose Jan Maksin su malonumu dainuoja dainas keliomis kalbomis, kaip liaudies, taip ir prancūzų šansoną, ir, aišku, ... itin oriai ir netikėtai pristato savo mylimiausią autorių – Borisą Grebenščikovą!

Koncertas – šventinis ir vienintelis – žada daug siurprizų, kai kurie iš jų laikomi paslaptyje, tačiau įvykiui artėjant, kai kurios intriguojančios paslaptys iš siurprizų skrynios vis dėlto bus atskleistos!
 
Bilietai į Vienintelį Jano Maksino koncertą su programa „Praeities ir ateities šedevrai“ parduodami visose Bilietai.lt kasose! Informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas ir kt. telefonu: +370 671 76 502; +370 645 36 405.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Маestro Jan Maksin koncertas su programa ''Praeities ir ateities šedevrai'' Сб 27.10.2018 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:15
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-5
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Kėdainių g. 8 Vilnius Литва
Организатор
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения